Reloop RH-2350 Pro MK2 Handleiding
Reloop Hoofdtelefoon RH-2350 Pro MK2
Bekijk gratis de handleiding van Reloop RH-2350 Pro MK2 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Hoofdtelefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Reloop RH-2350 Pro MK2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Bedienungsanleitung
Instruction Manual
Mode d‘emploi
RH-2350 PRO MK2
www.reloop.com
Reloop Trademark
Product specificaties
| Merk: | Reloop |
| Categorie: | Hoofdtelefoon |
| Model: | RH-2350 Pro MK2 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 135 g |
| Snoerlengte: | 3 m |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik: | Muziek |
| Positie speakers koptelefoon: | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 20 - 20000 Hz |
| Microfoontype: | Niet beschikbaar |
| Diameter van de luidspreker: | 40 mm |
| Driver type: | Dynamisch |
| Type product: | Hoofdtelefoons |
| 6,35mm-connector: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Reloop RH-2350 Pro MK2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Hoofdtelefoon Reloop
22 Juli 2025
15 Juni 2023
15 April 2023
23 Maart 2023
6 Maart 2023
18 Februari 2023
18 Februari 2023
10 Februari 2023
1 Februari 2023
14 December 2022
Handleiding Hoofdtelefoon
Nieuwste handleidingen voor Hoofdtelefoon
27 Mei 2026
27 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026