Reloop RHP-20 Handleiding
Reloop Hoofdtelefoon RHP-20
Bekijk gratis de handleiding van Reloop RHP-20 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Hoofdtelefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 11 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Reloop RHP-20 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Bedienungsanleitung
Instruction Manual
Mode d‘emploi
RHP-20
www.reloop.com
Reloop Distribution
Product specificaties
| Merk: | Reloop |
| Categorie: | Hoofdtelefoon |
| Model: | RHP-20 |
| Kleur van het product: | Zwart, zilver |
| Gewicht: | 270 g |
| Snoerlengte: | 3 m |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Snelstartgids: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium, Leatherette, Rubber |
| Opbergetui: | Ja |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Impedantie: | 25 Ohm |
| Positie speakers koptelefoon: | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 3 - 30000 Hz |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon: | 110 dB |
| Inklapbaar: | Ja |
| Akoestisch systeem: | Gesloten |
| Geschikt voor DJ's: | Ja |
| Contact geleider materiaal: | Goud |
| Type product: | Hoofdtelefoons |
| 6,35mm-connector: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Reloop RHP-20 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Hoofdtelefoon Reloop
22 Juli 2025
15 Juni 2023
15 April 2023
23 Maart 2023
6 Maart 2023
18 Februari 2023
18 Februari 2023
10 Februari 2023
1 Februari 2023
14 December 2022
Handleiding Hoofdtelefoon
Nieuwste handleidingen voor Hoofdtelefoon
27 Mei 2026
27 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026