Philips Series 5000 S5290 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips Series 5000 S5290 (80 pagina's) in de categorie Scheerapparat. Deze handleiding was nuttig voor 58 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
5.4 MB
Aantal pagina's
80
Downloads
930
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | Series 5000 S5290 |
| Kleur van het product: | Charcoal, Grey |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Oplaadtijd: | 1 uur |
| Type verpakking: | Doos |
| Snel opladen: | Ja |
| Looptijd: | 40 min |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Vermogensverbruik (max): | 9 W |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 3 |
| Wasbaar: | Ja |
| Precisietrimmer: | Ja |
| Handvat eigenschappen: | Ergonomisch |
| Handvat(en): | Ja |
| Volgt de contouren: | Ja |
| Indicatie voor scheerkoppen vervangen: | Ja |
| Reinigingsindicator: | Ja |
| Indicator reisslot: | Ja |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 1 jaar |
| Reserve scheerkop: | SH50 |
| Scheertijd: | 40 min |
| Reisslot: | Ja |
| Beschermende caps: | Ja |
| Snelle oplaadtijd: | 5 min |
| AquaTec Wet & Dry: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | LED |
| Beschermetui: | Ja |
| SmartClick: | Ja |
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026