Philips HP6393 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips HP6393 (17 pagina's) in de categorie Scheerapparat. Deze handleiding was nuttig voor 55 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.0 MB
Aantal pagina's
17
Downloads
210
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | HP6393 |
| Kleur van het product: | Pearl, Pink, White |
| Aantal snelheden: | 1 |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Vorm: | Rond |
| Opbergetui: | Ja |
| Beschermkap: | Ja |
| Gebruikstijd: | - min |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Minimale haarlengte: | - mm |
| Maximale haarlengte: | - mm |
| Doel precisietrimmer: | Wenkbrauw |
| Pincet: | Ja |
| Aantal lengte stappen: | 1 |
| Voor het hele lichaam: | Ja |
| Afmetingen F-doos: | 80 x 40 x 175 mm |
| AC-ingangsspanning: | 1.5 DC V |
| Stroomverbruik (typisch): | 1 W |
| Batterijtechnologie: | Alkaline |
| Type batterij: | AAA |
| Trimmerkam: | Ja |
| Spanning van apparaat: | 1.5 V |
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026