Philips 1000 series S1060 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips 1000 series S1060 (5 pagina's) in de categorie Scheerapparat. Deze handleiding was nuttig voor 24 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.6 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
291
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | 1000 series S1060 |
| Kleur van het product: | Black, Brown |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Oplaadtijd: | 10 uur |
| Type verpakking: | Doos |
| Looptijd: | 45 min |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Vermogensverbruik (max): | 2 W |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Gebruikstijd: | 45 min |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Nee |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 3 |
| Wasbaar: | Ja |
| Volgt de contouren: | Ja |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 2 jaar |
| Reserve scheerkop: | SH30 |
| Zelfslijpend mes: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| Batterijtechnologie: | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026