Perixx Periduo-714 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periduo-714 (12 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 31 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.7 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
1.712
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | Periduo-714 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 104 |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 3 |
| Aansluiting: | RF Draadloos |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Stroomverbruik: | 30 mA |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1200 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Scroll: | Ja |
| Scroll richtingen: | Verticaal |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 436 x 183 x 24 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 571 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 2 stuk(s) |
| Taal toetsenbord: | Amerikaans Engels |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 105 x 71 x 40 mm |
| Keyboard batterij type: | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard): | 1 |
| Muis batterij type: | AA |
| Aantal batterijen (muis): | 1 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10 miljoen tekens |
| Gewicht muis: | 76 g |
| Aan-/uitschakelaar van muis: | Ja |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026