Perixx PERIDUO-707 PLUS Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx PERIDUO-707 PLUS (15 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 14 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
15
Downloads
1.111
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | PERIDUO-707 PLUS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Type verpakking: | Doos |
| Vormfactor: | Ambidextrous |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aansluiting: | RF Draadloos |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Bewegingsresolutie: | 1000 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Polssteun: | Nee |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 321 x 142 x 25 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 432 g |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Aantal producten inbegrepen: | - stuk(s) |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 101 x 58 x 40 mm |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026