Perixx Periduo-505 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periduo-505 (25 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 41 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.2 MB
Aantal pagina's
25
Downloads
452
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | Periduo-505 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Type stroombron: | USB |
| Ondersteunt Windows: | Ja |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 5 |
| Aansluiting: | USB |
| Numeriek toetsenblok: | Nee |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Scrollwiel |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Scroll type: | Trackball |
| Bewegingsresolutie: | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Scroll: | Ja |
| Polssteun: | Ja |
| Scroll richtingen: | Verticaal/Horizontaal |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Stijl toetsenbord: | Gebogen |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 436 x 213 x 39 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 839 g |
| Aantal producten inbegrepen: | - stuk(s) |
| Aanpasbare keyboard hoogte: | Ja |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 61 x 124 x 77 mm |
| Multimediatoetsen: | Ja |
| Gewicht muis: | 304 g |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026