Perixx Periboard-520 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periboard-520 (52 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 40 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
52
Downloads
1.683
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | Periboard-520 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| LED-indicatoren: | Status |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Type verpakking: | Doos |
| Type stroombron: | USB |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 105 |
| Certificering: | CE, FCC |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Aansluiting: | USB |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Bewegingsresolutie: | 1600 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Polssteun: | Nee |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 398 x 145 x 32 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 521 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10 miljoen tekens |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026