Perixx PeriBoard-513 II Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx PeriBoard-513 II (1 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 42 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
309
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | PeriBoard-513 II |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Type stroombron: | USB |
| Vingerafdruklezer: | Nee |
| Bedoeld voor: | Universeel |
| Plug and play: | Ja |
| Ondersteunt Windows: | Ja |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Backlight: | Nee |
| Aansluiting: | USB |
| USB-hub: | Nee |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Touchpad- + muisknoppen |
| Full-size toetsenbord: | Ja |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 456 x 160 x 30 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 840 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 84716060 |
| Aanpasbare keyboard hoogte: | Ja |
| Multimediatoetsen: | Ja |
| Touchpad breedte: | 57 mm |
| Touchpad hoogte: | 40 mm |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026