Oregon Scientific RMR802 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Oregon Scientific RMR802 (27 pagina’s), behorend tot de categorie Thermometer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 114 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Oregon Scientific RMR802 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Oregon Scientific |
| Categorie: | Thermometer |
| Model: | RMR802 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 112 g |
| Breedte: | 75 mm |
| Diepte: | 33 mm |
| Hoogte: | 120 mm |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Frequentie: | 433 MHz |
| Klok functie: | Ja |
| Klok/Datum display: | Ja |
| Meetfuncties: | Indoor thermometer, Outdoor thermometer |
| Meetfuncties trend display: | Thermometer |
| weerstation extremum data: | Thermometer |
| Weersvoorspelling: | Nee |
| Type batterij: | AAA |
| Display met achtergrondverlichting: | Ja |
| Aantal batterijen (receiver): | 2 |
| Temperature measurement range (outside) (T-T): | -20 - 60 °C |
| Aantal batterijen (sensor): | 1 |
| Temperature measurement range (inside) (T-T): | -5 - 50 °C |
| Oudoor sensorbereik: | 30 m |
Handleiding Oregon Scientific RMR802 – volledige tekst
NL2INLEIDINGWij danken u voor uw keuze van deze RF-projectieklokmet afstandgestuurde bewegingssensor van OregonScientificTM. Dit toestel werd ontworpen en vervaardigdmet de bedoeling u jarenlang trouw te kunnen dienenen biedt u de volgende gemakken:• Radiogestuurde kalenderklok• Optionele draadloze vibratiewekker met8-minuten sluimerfunctie (de vibratiewekkerVR101 is afzonderlijk in de handel verkrijgbaar)• Inslaapfunctie met 6 verschillende sussendegeluiden• 5 wekkermelodieën met 2 volumeniveaus• 2-minuten dubbele wekker met 8-minutensluimerfunctie• Projectie-eenheid voor de tijd / wekkerstatus• Veiligheidsalarm / bewegingssensor• Display van de binnentemperatuur• Weekdag in 1 van 5 keuzetalen• Tijdcompensatie voor andere tijdzones• Displayverlichting voor de klokBewaar deze gebruiksaanwijzing op een handige plaatsterwijl u met uw nieuwe toestel vertrouwd raakt.
NL45. Toets MOTION ALARM• Indrukken om de Modus bewegingsalarm binnente gaan; opnieuw indrukken om af te wisselentussen bewegingsalarm AAN / UIT.• 2 seconden lang ingedrukt houden om binnen tegaan:- Code voor de bewegingssensor.- Instelmodus voor de duur en het alarmtypevan de bewegingssensor.6. ProjectorProjecteert de tijd en de wekkerstatus.7. Toets CLOCK• Indrukken om af te wisselen tussen de volgendedisplaymodi:- Klok met seconden en kalender.- Klok met weekdag en kalender.- Klok met tijdcompensatie voor eenverschillende tijdzone en kalender.Houd 2 seconden lang ingedrukt om deInstelmodus voor de klok binnen te gaan -tijdcompensatie voor een verschillende tijdzone,de 12 / 24-uuraanduiding, het uur, de minuten,het jaartal, de aanduiding MM / DD of DD / MM,de maand, de datum en de taal voor de weekdag.8.
NL51. Scherpstellingknop FOCUS• Draai om het geprojecteerde beeld scherp testellen.2. Draaiknop IMAGE ROTATION• Draai om de beste projectiehoek van hetgeprojecteerde beeld te bekomen.3. Schakelaar PROJECTION ON• Verschuif naar de stand AAN voor voortdurendebeeldprojectie wanneer de wisselstroomadapteris aangesloten.4. Projectietoets 180° ROTATION• Indrukken om het geprojecteerde beeldondersteboven te draaien.5. 6 V wissel / gelijkstroomcontact6. Batterijenvak (deksel dicht)• Werkt op 4 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V.7. Terugsteltoets RESET• Stop een fijne stompe punt in deze opening omalle instellingen terug te stellen naar deoorspronkelijke fabrieksinstellingen.8. Schakelaar ° C / ° F• Indrukken om de temperatuureenheid voor dedisplay te kiezen °C / °F.9.
NL79. Ontvangsticoon radiofrequentie (RF)• Geeft de sterkte van het ontvangen signaal aan.10. MIN• Verschijnt op de display wanneer deinslaapfunctie is geactiveerd.11. Tijdcompensatie tijdzone / weekdag• Berekent de tijdcompensatie van de RF-tijdinstelling wanneer u zich in een andere tijdzonebevindt (+ / -23 uur).• Weekdag met keuze uit 5 verschillende talen.12. START• Starttijd waarop de bewegingssensor moetgeactiveerd worden.13. Alarm 1• Indicator die aangeeft dat dit wekker 1 is.14. Wektijd wekker 1 / 2• Geeft de wektijden / AM of PM aan.15. Icoon melodiewekker• Wordt aangegeven wanneer de wekker isingesteld.16. Icoon vibratiewekker (vibratiewekker- optioneelitem)• Verschijnt op de display wanneer de vibrerende /wekker is ingesteld.17. Wekker 2• Indicator die aangeeft dat dit wekker 2 is.18. STOP• Stoptijd waarop de bewegingssensor moetgedeactiveerd worden.19.
NL8AFSTANDGESTUURDE BEWEGINGSSENSOR (MSR939) - VOORAANZICHT1. Om zijn as draaiende bewegingssensor• Detecteert beweging en activeert beide alarmenop de afstandgestuurde bewegingssensor en opde klok naargelang de geselecteerde instelling.• Draai de knop om de sensor in de gewenstepositie te stellen.2. Schakelaar ALARM SOUND ON / OFF• Verschuif de schakelaar naar de stand ON - desensor activeert het alarm wanneer hij bewegingwaarneemt.• Verschuif de schakelaar naar de stand OFF - dealarmfunctie is uitgeschakeld.3. POWER ON / OFF• Verschuif de schakelaar om de bewegingssensorAAN of UIT te schakelen.4. 4,5 V adaptercontact (adapter niet inbegrepen)5. Luidspreker van het bewegingsalarm6. LED-indicator123564RMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM8
NL9AFSTANDGESTUURDE BEWEGINGSSENSOR (MSR939) - ACHTERAANZICHT1. Muurbevestiging2. Batterijenvak (deksel dicht)• Werkt op 3 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V.3. KANAAL 1 / 2• Verschuif de schakelaar om Kanaal 1 of Kanaal 2te selecteren.4. Schakelaar CODE• Verschuif om de code te veranderen.5. Terugsteltoets RESET• Stop een fijne stompe punt in deze opening omalle waarden terug te stellen naar deoorspronkelijke fabrieksinstellingen.12345RMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM9
NL10• Maak geen enkel onderdeel van dit toestel schoonmet benzeen, verfverdunner of andere chemischeoplosmiddelen - dit kan onherstelbare schadeveroorzaken die niet door de garantie is gedekt. Maak de behuizing van het toestel indien nodigschoon met een lichtvochtige doek. • Houd uw toestel uit de buurt van hete, vochtigecondities of sterk zonlicht. • Wij hebben er alles voor gedaan opdat uw klokmet afstandgestuurde bewegingssensor dehoogste graad van betrouwbaarheid zou hebben. Wanneer er toch iets misloopt mag u het toestelnooit zelf proberen te herstellen - raadpleeg uwverkoper. • Gebruik dit toestel niet buiten in de regen en raakhet niet aan wanneer uw handen nat zijn - waterkan elektronische toestellen beschadigen.
OM TE BEGINNENINHOUD VAN DE VERPAKKINGNa het uitpakken van uw klok met afstandgestuurdebewegingssensor moet u alle verpakkingsmateriaal opeen veilige plek bewaren, voor het geval u het toestellater nog moet vervoeren of terugbrengen voor eenherstelling. VEILIGHEID EN ONDERHOUDVEILIGHEIDSVOORZORGENGelieve tijdens het opstellen en het gebruik van dittoestel de onderstaande veiligheidsvoorzorgen in achtte nemen. • LCD-paneel - Het LCD-paneel is vervaardigd uitglas en kan breken wanneer het toestel valt. • Warmtebronnen - Houd het product uit deonmiddellijke buurt van warmtebronnen zoalsradiatoren, fornuizen, verwarmingstoestellen enandere toestellen die hitte genereren. • Water en vochtigheid - Gebruik het toestel niet inof vlakbij water of in ruimtes met een hogevochtigheidsgraad zoals badkamers. • Stroombron - Het toestel kan gevoelig zijn voorstroomschommelingen.
De stekker ervan moettijdens zware stormen of wanneer u voor eenlange periode afwezig gaat zijn uit het stopcontactworden verwijderd. Gebruik alleen het typestroombron dat in deze gebruiksaanwijzing vooruw toestel is gespecificeerd. Stopcontacten enverlengsnoeren mogen niet worden overbelastomdat dit brandgevaar inhoudt.
NL11U vindt in de verpakking:• Klok• Afstandgestuurde bewegingssensor• 4 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V voor de klok• 6 V wissel / gelijkstroomadapter voor de klok• 3 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V voor deafstandgestuurde bewegingssensorDE BATTERIJENDe klok werkt op:• 4 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V.De afstandgestuurde bewegingssensor werkt op:• 3 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V.De optionele vibratiewekker VR101 (niet in deverpakking ingesloten) werkt op:• 2 batterijen van het type UM-3 / AA 1,5 V.Met het oog op een langere gebruiksduuris het gebruik van alkaline batterijen in dit productaanbevolen.Zet de batterijen eenvoudig in met de polariteiten (+ en -)in de correcte richting als aangeduid in het batterijenvak.Voor de beste resultaten zet u eerst de batterijen in debewegingssensor en dan pas in de klok.
NL12 wordt in de klokdisplay aangegeven wanneer debatterijen aan vervanging toe zijn of wanneer geenbatterijen zijn ingezet en alleen de adapter isaangesloten.De LED-indicator op de bewegingssensor en devibratiewekker knippert in het rood wanneer de batterijenaan vervanging toe zijn.DE WISSELSTROOMADAPTERDe klok / projector en de bewegingssensor werkenrespectievelijk op 6 V en op 4,5 V wissel / gelijkstroomadapters.(De adapter voor de bewegingssensor is niet inbegrepen.)Het contact voor de wisselstroomadapter van de klokbevindt zich op de onderzijde van de klok. De stekkervan de adapter kan in het contact worden gestopt alshieronder aangegeven:De stekker van de afstandssensor kan in het contactworden gestopt als volgt:De bewegingssensor is uitgerust meteen schakelaar om energie tePower ON / OFFbesparen.
Gebruik de wisselstroomadapter wanneer ude afstandssensor voor langere periodes gebruikt. Debatterijen zijn dan een goede stroombron voor back-up.OVER DE RADIO-ONTVANGSTDe klok synchroniseert automatisch de tijd en datummet de officiële tijdsinstanties van Frankfurt in Duitslanden Rugby in Engeland. Het toestel kan hetradiofrequentiesignaal RF ontvangen wanneer het zichbinnen een straal van 1500 km van deze plaatsenbevindt.OPMERKINGRMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM12
Druk telkens op nadat uRESETdeze instelling heeft gewijzigd.Voor de beste resultaten plaatst u deklok uit de onmiddellijke nabijheid van metalenvoorwerpen of elektrische apparatuur en vlakbij eenvenster met een open zicht naar de hemel toe.OM DE RADIO-ONTVANGST AAN / UIT TE SCHAKELENOm de radio-ontvangst aan te schakelen:• Houd de toets van de klok 2 seconden langingedrukt.• Het icoon van de RF-ontvangst verschijnt nu opde display en knippert om aan te geven dat hettoestel naar het RF-signaal zoekt.Nadat de batterijen in de klok zijn ingezet knippert hetontvangsticoon om aan te geven dat het toestel naareen signaal zoekt.Nadat het signaal is ontvangen geeft het ontvangsticoonde sterkte van het signaal op de display aan met behulpvan 0 tot 3 golven:Om de radio-ontvangst UIT te schakelen:• Houd de toets 2 seconden lang ingedrukt.• Het icoon van de RF-ontvangst verdwijnt van dedisplay.DE KLOK / KALENDERKLOK / KALENDERDISPLAYEr zijn drie verschillende keuzemogelijkheden voor deklokdisplay:OPMERKINGKalender /klok / secKalender /klok / dagKalender /klok /compensatietijdDruk op de toets om af te wisselen tussen deCLOCK3 verschillende displays.Sterk signaal Zwak signaal Geen signaalRMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM13
Voer de waarde in door te drukken op de toets of .3. Bevestig uw instelling door te drukken op de toetsCLOCK. De 12 of 24 uuraanduiding gaat nuknipperen.4. Herhaal stap (2) en bevestig het ingevoerde door tedrukken op de toets CLOCK.5. Herhaal de bovenstaande werkwijze om het uur, deminuten, het jaartal, de volgorde MM / DD OFDD / MM, de maand, de datum en de taal voor deweekdag in te stellen.RMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM14
NL15Wekker 1 (Melodie)Wekker 2uitgeschakeldWekker 2 (wekker) Wekker 2 Melodie+ wekkerINSTELLEN VAN DE WEKKER(S)1. Houd CLOCK ALARM 2 seconden lang ingedruktom de Instelmodus voor de wekkers binnen tekomen.2. Wekker 1 begint te knipperen. Gebruik de toetsen en om af te wisselen tussen wekker 1 en2. Druk daarna op CLOCK ALARM om wekker 1 of2 te selecteren. Het uur van de wektijd gaat nuknipperen.3. Voer het wekuur in met behulp van de toets of .4. Bevestig het ingevoerde door te drukken op de toetsCLOCK ALARM en naar de volgende instellingover te gaan.5. Herhaal de stappen (3) en (4) om de minuten vande wektijd voor wekker 1 / wekker 2 in te stellen - deminuten, de melodiewekker en / of de vibratiewekker(optioneel). Wanneer de melodiewekker isgeselecteerd moet u de stappen (3) en (4) herhalenom het wekkergeluid met de melodie / pieptoon teselecteren en het volume in te stellen.6.
De dagelijkse wekker is na het instellen automatischaangeschakeld.Druk op eender welk ogenblik op CLOCK om deInstelmodus voor de wekker te verlaten.ACTIVEREN / DEACTIVEREN VAN DE WEKKER(S)• Druk op de toets om af teCLOCK ALARMwisselen tussen wekker 1 en wekker 2 AAN / UIT.• Wanneer de iconen van de melodie - ofvibratiewekker op de display verschijnen zijn dewekkers geactiveerd. Wanneer geen icoon isaangegeven is de wekker uitgeschakeld.HET WEKKERGELUIDWanneer een wekker is geactiveerd knippert hetwekkericoon, schakelt de displayverlichting 8 secondenlang aan en hoort u de wekkermelodie of -pieptoon.Wanneer geen enkele toets wordt ingedrukt blijft dewekker 2 minuten lang luiden.DE WEKKERWEKKERDISPLAYDe iconen van de melodie- en vibratiewekker geven deinstelling van de dagelijkse wekker aan.
NL16Zie het hoofdstuk "Instelling van dewekker" om een wekkermelodie / pieptoon en / of devibratiewekker te selecteren.SLUIMERFUNCTIE / OM DE WEKKER UIT TESCHAKELENOm de wekker te stoppen:• Druk op om de wekkerSNOOZE / LIGHT8 minuten lang te stoppen. Het icoon vanwekker 1 of wekker 2 gaat knipperen om aan tegeven dat de sluimerfunctie is geactiveerd. Houddeze toets 2 seconden lang ingedrukt om desluimerfunctie uit te schakelen.
U hoort eenpieptoon om te bevestigen dat de sluimerfunctieis uitgeschakeld en de wekker gaat 24 uur lateropnieuw rinkelen.OF• Druk op eender welke andere toets dan SNOOZE /LIGHT om de wekker te stoppen en 24 uur lateropnieuw te activeren.Wanneer u geen enkele toets indruktstopt de wekker automatisch na 2 minuten en rinkeltdan 24 uur later opnieuw.OPMERKINGHET BEWEGINGSALARMDISPLAY VOOR DE INSTELLING VAN HETBEWEGINGSALARMHet icoon van de bewegingssensor geeft de instellingvan het bewegingsalarm aan.OPMERKING1. Code-icoon2. Icoon van de bewegingssensorINSTELLEN VAN HET BEWEGINGSALARMHet bewegingsalarm heeft een veiligheid /monitorfunctie, waarbij de bewegingssensor bewegingwaarneemt en het klokalarm 5 minuten lang en dedisplayverlichting 10 seconden lang aanschakelt.
NL17U kunt het bewegingsalarm instellen om gedurende eenbepaalde tijdsduur te activeren, bijvoorbeeld tijdens de nacht,door de waarden bij het uur van start / stop in te voerenvolgens onderstaande werkwijze. Het is echter belangrijkdat u de Code op de klokdisplay gelijk instelt met de Codeop de achterkant van de bewegingssensor(en), zodat zijinteractief kunnen werken. Deze werkwijze wordt hieronderook in detail beschreven.1. Houd MOTION ALARM 2 seconden lang ingedruktom de Instelmodus voor het bewegingsalarm in testellen.2. De Code begint nu te knipperen. Gebruik de toetsen en om dezelfde code-instelling in tevoeren als de code die op de achterkant van debewegingssensor is aangegeven. Druk daarna opMOTION ALARM om de gekozen optie te kiezen.De cijfers van het startuur beginnen nu te knipperen.3. Voer de waarde in door te drukken op de toetsen of .4.
Bevestig het ingevoerde door te drukken op de toetsMOTION ALARM en ga over naar de volgendeinstelling.5. Herhaal de stappen (3) en (4) om het stopuur, depieptoon / melodie en het volume in te stellen.6. Het bewegingsalarm schakelt na het instellenautomatisch aan.Druk op eender welk ogenblik op of CLOCK CLOCKALARM om de Instelmodus voor het bewegingsalarmte verlaten.OM HET BEWEGINGSALARM UIT TE SCHAKELENDruk op eender welke toets van de klok om hetbewegingsalarm uit te schakelen. Het gaat opnieuwluiden wanneer de afstandgestuurde bewegingssensoropnieuw een beweging waarneemt.DE INSLAAPTIMERU kunt 1 van 6 verschillende sussende geluiden kiezenom gedurende een bepaalde periode te spelen terwijl uin slaap valt:• Vogels• Wind• Rivier• Regendruppels• Waterval• OceaangolvenOm de inslaaptimer en het volume van de sussendegeluiden in te stellen:1. Druk eenmaal op de toets SOUND / SLEEP.
NL182. Druk op de toets om deSOUND / SLEEPinslaaptimer in te stellen om uit te schakelen na120 90 60 30 15 of 0 minuten.Wanneer u 0 minuten selecteert schakelt hetsussende geluid automatisch na enkele seconden uit.3. Gebruik de toetsen of om het volumevoor de sussende geluiden in te stellen.4. SOUND gaat op de LCD-display knipperen om aante geven dat de inslaaptimer is geactiveerd.Om een sussend geluid te selecteren:1. Houd de toets SOUND / SLEEP 2 seconden langingedrukt wanneer het sussende geluid isaangeschakeld. Het nummer van het sussendegeluid begint te knipperen.2. Gebruik de toets of om het type van hetsussende geluid te selecteren.3. Druk op de toets SOUND / SLEEP om de instellingte bevestigen.HET PROJECTORGEDEELTEHet projectorgedeelte kan zowel de tijd als dewekkerstatus op de muur of het plafond projecteren.
NL19• Zet het projectorgedeelte handmatig scheef omhet beeld te positioneren of druk op de toets 180°ROTATION als u het beeld ondersteboven wiltdraaien. U kunt ook de toets SNOOZE / LIGHTindrukken om de tijd en wekkerstatus 5 seconden langgeprojecteerd te zien. DE BEWEGINGSSENSOR (MSR939)De bewegingssensor heeft een beveiliging / monitorfunctie. Hij activeert uw bewegingsalarm gedurende 5 minuten enschakelt de display verlichting 10 seconden lang aanwanneer hij beweging waarneemt. Gegevens kunnen worden verzameld van tot2 sensoren. Bijkomende sensoren zijn afzonderlijk inde handel verkrijgbaar. OPSTELLEN VAN DE SENSOR1. Schuif het batterijdeksel van de bewegingssensor open. 2. Zet de batterijen in met de polariteiten (+ en -) alsaangegeven in het batterijenvak. 3. Stel het kanaal in door de schakelaar CHANNEL teverschuiven naar de stand of.
De schakelaar1 2bevindt zich in het batterijenvak. 4. Stel de code in door de schakelaars CODE naardezelfde instelling als de Code op de klokdisplay. Dit stelt de klok en bewegingssensor in staatinteractief met elkaar te werken. 5. Druk op de toets RESET. Sluit het batterijenvak vande bewegingssensor. 6. Maak de sensor op de gewenste plaats vast metbehulp van de muurbevestiging of tafelstaander. 7. Draai de knop van de bewegingssensor om desensor naar de gewenste plaats te richten. 8. Verschuif de schakelaar POWER ON / OFF om debewegingssensor AAN of UIT te schakelen. 9. Verschuif de schakelaar ALARM SOUND ON / OFFnaar de stand AAN om de alarmfunctie te activeren. Het alarm van de bewegingssensor luidt nugedurende 20 seconden wanneer beweging wordtwaargenomen. Verschuif naar UIT om deze functiete deactiveren.
NL20• Plaats de sensor waar hij niet aan rechtstreekszonlicht of vochtigheid kan worden blootgesteld.• Plaats de sensor op een afstand van niet meerdan 30 meter van het hoofdtoestel (binnen).• Positioneer de sensor zodat hij tegenover hethoofdtoestel (binnen) staat met een minimum aanobstructies zoals deuren, muren en meubilair.• Plaats de sensor in een ruimte met een open zichtnaar de open hemel toe en uit de onmiddellijkebuurt van metalen voorwerpen of elektronischeapparatuur.Het kan nodig zijn met enkele plaatsen teexperimenteren om de beste resultaten te bekomen.DE VIBRATIEWEKKER - VR101 (OPTIONEEL)De vibratiewekker ontvangt een signaal van de klok enzijn wekkerfunctie bestaat erin te vibreren.
Deze wekkeris ontworpen om onder uw hoofdkussen te wordengestopt.Het toestel heeft een reikwijdte van ongeveer 15 meteren is uitgerust met een LED-meter om degegeventransmissie en het batterijniveau aan te geven.De schakelaar op de vibratiewekker kan wordeningesteld op wekker 1, wekker 2 of op beide wekkers.Selecteer de gewenste wektijd voor de vibratiewekkerop het klokgedeelte.De vibratiewekker werkt op 2 batterijenvan het type UM-3 / AA 1,5 V (inbegrepen). Hij isbovendien verenigbaar met herlaadbare batterijen (nietinbegrepen).TERUGSTELLEN VAN DE KLOKStop een fijne stompe punt in de opening onder RESETom alle instellingen terug te stellen naar deoorspronkelijke fabrieksinstellingen.De fabrieksinstellingen zijn:Kloktijd: 12.00 PMDatum: 1 januari 2004Tijdcompensatie: +0Wektijd wekker 1 en 2: 6.00 AMWekkermelodie: Nr.
NL21WAARSCHUWINGENDit product werd ontworpen en vervaardigd om ujarenlang trouw te kunnen dienen, op voorwaarde dathet correct wordt gehanteerd. Oregon Scientific is nietaansprakelijk voor afwijkingen in het gebruik van deinstructies in de gebruiksaanwijzingen of ongeoorloofdewijzigingen of herstellingen aan het product. Neem devolgende richtlijnen in acht:• Dompel het product nooit onder in water.
Dit kanelektrocutie en beschadiging van het productveroorzaken.• Stel het hoofdtoestel niet bloot aan extremed ru k , sc h o k k e n of t e mp e r a t u u r - e nvochtigheidsschommelingen.• Knoei niet met de interne onderdelen.• Gebruik nooit oude en nieuwe batterijen ofbatterijen van verschillende types samen.• Gebruik in dit product geen herlaadbare batterijen.• Verwijder de batterijen wanneer u dit product vooreen langere periode gaat opbergen.• Maak geen krassen in de LCD-display.De technische gegevens van ditproduct en de inhoud van deze gebruiksaanwijzingkunnen zonder voorafgaande kennisgeving wordengewijzigd.
Selectie uit5 talen voor de weekdag(E, D, F, I, S)StroomvoedingHoofdtoestel 4 batterijen van het typeUM-3 (AA) 1,5 V of een6 V wisselstroomadapterAfstandgestuurdebewegingssensor3 batterijen van het typeUM-3 (AA) 1,5 V of een4,5 V wisselstroomadapter(adapter niet inbegrepen)Uitgangstroom adapter>=50mAAlarm / wekker Dagelijkse dubbelewekker• 2-minuten crescendo• 8-minutensluimerfunctieBewegingsalarm• Luidt 5 minuten langRMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM23
NL24Met het oog op een langere gebruiksduuris het gebruik van alkaline batterijen in dit productaanbevolen.Het ontwerp en de technischegegevens kunnen zonder voorafgaande kennisgevingworden gewijzigd.OPMERKINGENVERKLARING VAN AANSPRAKELIJKHEIDOregon Scientific is niet aansprakelijk voor lichamelijkeverwondingen, dood, beschadiging van eigendommenof andere claims van eender welke aard als gevolg vanopzettelijk of onopzettelijk misbruik van of nalatigheidmet dit product.Oregon Scientific is niet aansprakelijk voor afwijkingenin het gebruik van het toestel van de instructies in dezegebruiksaanwijzing of ongeoorloofde wijzigingen ofherstel aan het product.OVER OREGON SCIENTIFICBezoek onze website (www.oregonscientific.com) ommeer te weten over uw nieuwe product en andereOregon Scientific producten zoals digitale fototoestellen,gezondheids- en fitnessuitrusting en weerstations.
NL25EG-VERKLARING VAN GELIJKVORMIGHEIDDit product bevat een goedgekeurde zendermodule envoldoet aan de essentiële vereisten van Artikel 3 van deR&TTE-richtlijnen 1999 / 5 / EC, indien gebruikt alsaangewezen en dat volgende normen werdentoegepast:Veiligheid van informatietechnologische uitrusting(Artikel 3.1.a van de R&TTE-richtlijnen)Toegepasten normen: EN 60950 : 2000Elektromagnetische congruentie(Artikel 3.1.b van de R&TTE-richtlijnen)Toegepasten normen:ETSI EN 301 489-1-3 (Ver.1.4.1) : 2002-08Efficiënt gebruik van het radiofrequentiespectrum(Artikel 3.2 van de R&TTE-richtlijnen)Toegepasten normen:ETSI EN 300 220-3 (Ver1.1.1) : 2000-09 CHNBijkomende informatie:Dit product is bijgevolg conform de Richtlijn voorLaagspanning 73/23/EC, de EMC-richtlijn 89/336/EC ende R&TTE-richtlijn 1999/5/EC (appendix II) en isvoorzien van de overeenkomstige CE-markering.Carmelo CubitoAgrate Brianza (MI) / Italië January 2004R&TTE-vertegenwoordiger van de fabrikantLANDEN DIE ZIJN ONDERWORPEN AAN RTT&EAlle EEG-landen, Zwitserlanden NoorwegenRMR939P Dutch R1 7/28/04, 12:45 PM25
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Oregon Scientific RMR802 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Thermometer Oregon Scientific
Handleiding Thermometer
Nieuwste handleidingen voor Thermometer