MPM MOD-71 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van MPM MOD-71 (150 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen. Heb je een vraag over MPM MOD-71 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | MPM |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | MOD-71 |
Handleiding MPM MOD-71 – volledige tekst
93NLVEILIGHEIDSINSTRUCTIESLees voor gebruik de gebruiksaanwijzing aandachg door. Het apparaat kan alleen worden gebruikt met de meegele-verde voedingsadapter. - Het apparaat is alleen bestemd voor huishoudelijk gebruik. -Gebruik de stofzuiger uitsluitend binnenshuis en uitsluitend om droge oppervlakken te reinigen. Nat gereinigde tapijten dienen eerst te worden gedroogd alvorens te stofzuigen. -Gebruik het apparaat niet voor andere doeleinden dan het bedoeld is. - Gebruik het apparaat niet voor het opzuigen van vloeistoen, as, sigareenpeuken, olie, scherpe voorwerpen, enz. Dit kan leiden tot beschadiging van het apparaat of zelfs brand. Gebruik de stofzuiger ook niet in de buurt van brandbare vloeistoen en substanes. - Richt de zuigelementen van de stofzuiger niet in de richng van mensen en dieren.
Let er vooral op dat u de zuigelementen niet in de buurt van uw ogen, oren en haar brengt. -Gebruik het apparaat niet zonder dat de lters correct zijn ge-monteerd. - Streng toezicht is noodzakelijk wanneer het apparaat in de buurt van kinderen gebruikt wordt. -Dompel het apparaat, de elektrische borstel, het snoer en de stekker niet onder in water of andere vloeistoen. -Laat het apparaat niet zonder toezicht achter terwijl het in gebruik is. - Haal aljd de stekker uit het stopcontact als u het apparaat niet gebruikt. - Haal aljd de stekker uit het stopcontact voor het reinigen. - Inspecteer de behuizing regelmag op beschadigingen. -Gebruik het apparaat niet als het netsnoer of de stekker beschadigd is - moet het worden vervangen door de fabrikant, een gekwali-ceerde service of een gekwaliceerde elektricien.
- Het gebruik van accessoires die niet worden aanbevolen door de fabrikant, kan verwondingen of brand veroorzaken of tot bescha-diging van het apparaat leiden. - Gebruik het apparaat niet buitenshuis. -Dek het apparaat niet af jdens het gebruik, dek de inlaat-/uitlaat-openingen niet af.
94NL - Buig het snoer niet, hang het niet aan scherpe randen. -Raak jdens het werken alleen de daarvoor bestemde oppervlakken aan, d. w. z. handgrepen, instelknoppen, enz. -Het apparaat mag worden gebruikt door kinderen vanaf 8 jaar en door personen met beperkte fysieke, sensorische of mentale capaciteiten of met gebrek aan ervaring of kennis, indien zij onder toezicht staan of instruces hebben gekregen over het veilige gebruik van het apparaat en de risico’s ervan hebben begrepen. Het apparaat mag niet door kinderen zonder toezicht worden gereinigd of onderhouden. -Houd het apparaat en het snoer buiten bereik van kinderen jonger dan 8 jaar. - Kinderen mogen niet met het apparaat spelen. -Controleer of de vermogen parameters op het typeplaatje van het apparaat met de parameters van uw stroomvoorzieningsnetwerk overeenkomen. - Steek de stekker niet in het stopcontact met nae handen.
- Wanneer u de stekker uit het stopcontact haalt, trek dan aan de stekker, niet aan het snoer. - Trek niet aan het apparaat door aan het snoer te trekken. -Het apparaat is uitgerust met een baerij die bestaat uit meerdere cellen gecombineerd tot één eenheid, de vervanging ervan mag alleen worden uitgevoerd door voldoende opgeleide personen. - Probeer de baerijhouder niet zelf te openen. - Stel de baerij niet bloot aan vuur, extreme temperaturen (onder -10, boven +50°), water, vochgheid of langdurig zonlicht. - Bewaar de baerij niet samen met metalen voorwerpen, bijv. pa-perclips, spijkers, munten, enz. , en sluit de min- en pluspolen niet opzeelijk kort - gevaar voor ontbranding, explosie. -Sta geen situaes toe die kunnen leiden tot vervorming van de baerij, bijv. aanzienlijke schokken, trillingen, mechanische druk, enz.
– De baerij mag niet worden gebruikt als deze beschadigd is (mechanische schade, lekkage, enz. ). - Zorg ervoor dat de baerij niet diep wordt ontladen.
-Controleer regelmag de laadtoestand van de accu – laat de accu niet te lang ongecontroleerd. - Als er een lek uit de baerij ontstaat, raak dan de stof die uit de baerij is ontsnapt niet aan. -Verpakkingen zijn geen speelgoed – houd verpakkingsonderdelen (plasc zakken, dozen, polystyreen, enz. ) uit de buurt van kinderen.
95NL -WAARSCHUWING. Laat kinderen niet met de plasc zakken spelen. Verskkingsgevaar. BESCHRIJVING VAN HET APPARAAT1. Handvat2. Motormodule3. Ontgrendelingshendels voor stof4. Aluminium buis5. Mulfunconele elektroborstel met achtergrondverlichng6. 29,6 V Li-ion baerij 7. Digitaal display8. Stofopvangbak9. Ontgrendelingssleutel voor aluminium buis10. Sleutel voor het vouwen van pijpen11. Ontgrendelingssleutel voor elektri-sche borstels12. Kierenzuigmondstuk13. Bevesging voor bekleding14. Voorgerecht met borstelharen15. Muurbeugel met set pluggen en schroeven16. Velours elektrische borstelroller17. Oplader baerijDe MOD-71 stofzuiger combineert het gemak van het gebruik van een cycloon en een draad-loze stofzuiger.
Door de cycloontechnologie lter je stof zonder stofzakken te gebruiken met middelpuntvliedende kracht, waardoor het gemakkelijk is om het stofreservoir boven de vuilnis-bak te legen. De toegepaste lithium-ionbaerij met een van de grootste verhoudingen tussen de hoeveelheid geaccumuleerde energie en het gewicht maakt het apparaat licht en zorgt voor een lange werkjd na het opladen. De stofzuiger is uitgerust met een drietrapsaanpassing van de zuigkracht AUTO, MAX, ECO. AUTO — de SMART-technologie schakelt automasch de zuigmodus in, aankelijk van de hoe-veelheid en het soort vuil en het type vloer, bovendien bepaalt de toegepaste stofsensor zelf de zuigkracht. De gebruiksduur is ongeveer 50 minuten, aankelijk van de vervuiling. MAX — intensieve reiniging van vervuilde oppervlakken met maximale zuigkracht. De gebruiks-duur is ongeveer 15 minuten, aankelijk van de vervuiling.
ECO — maakt langdurig stofzuigen van oppervlakken met minimaal vuil mogelijk. De maximale gebruiksduur is ongeveer 60 minuten. aankelijk van het vuil kunt u hiermee het hele appar-tement stofzuigen. VOOR HET EERSTE GEBRUIK 1. Laad de stofzuigerbaerij op (zie hoofdstuk: “OPLADEN VAN DE BATTERIJ”). 2.
Controleer na het uitpakken het apparaat zorgvuldig op uiterlijke schade, mogelijk ontstaan jdens transport. Neem contact op met uw verkoper als u schade vermoedt. 3. Zorg ervoor dat de parameters van uw netvoeding overeenkomen met de gegevens op het type-plaatje van de oplader. 4. Neem de stofzuiger uit de doos, verwijder alle sckers, transportblokkades, zakken en doosvullers. 5. Monteer de stofzuiger op correcte wijze (zie hoofdstuk: “MONTAGE VAN DE STOFZUIGER”).
96NLMONTAGE (DEMONTAGE) VAN DE STOFZUIGER LET OP. Zet de niet-gemonteerde stofzuiger niet aan. LET OP. Let er bij het installeren van de buis en accessoires op dat u de kwetsbare stroomaansluingen van de elektro-borstel niet beschadigt. 1. Monteer de elektroborstel (5) op de aluminium buis (4). Mon-teer vervolgens de aluminium buis (4) op de motormodule (2). Monteer tot slot de baerij (6) op de motormodule (2) (-guur 1). 2. Om de stofzuiger te demonteren, gaat u analoog aan punt één te werk. PLAATSEN VAN DE STOFZUIGER IN DE BEUGELDe stofzuiger MOD-71 is voorzien van een montagebeu-gel wand (24) om de stofzuiger aan de muur te beves-gen. Om de montagebeugel wand te gebruiken, bevesg deze aan de muur: 1. Kies de juiste plaats op de juiste hoogte zodat de stofzuiger in elkaar past met de buis en de elektroborstel.
Zorg ervoor dat er geen elektrische draden op de gekozen plek in de muur zijn gelegd. 2. Breng een handvat aan op de muur en markeer op de muur de plaatsen voor de gaten met een potlood (g. 2) 3. Boor op de gemarkeerde plaatsen gaten, plaats de expansie-pluggen, breng de handgreep aan en draai de schroeven vast. Parkeer de stofzuiger en accessoires op de handgreep met bouten. OPLADEN VAN DE BATTERIJWAARSCHUWING. Laad de accu op voordat u de stofzuiger voor het eerst gebruikt. De jd die nodig is om de baerij op te laden is ongeveer 5-5,5 uur. WAARSCHUWING. Gebruik alleen de originele bijgeleverde oplader om de stofzuiger baerij op te laden. Terwijl de bat-terij wordt opgeladen, is de mogelijkheid om de stofzuiger te starten geblokkeerd.
97NL4. Koppel de oplader (17) los van het elektriciteitsnet en de oplaadkabel van de baerij (6).Fig. 31. Sluit de oplader (17) aan op het lichtnet en vervolgens op de houder (15) die aan de muur is bevesgd (aeelding 4).2. Schuif de stofzuiger in de wandhouder (15), het opladen van de baerij (6) begint.3. Als het apparaat volledig is opgeladen, stopt het laadproces auto-masch, zodat de oplader langdurig op elektriciteit kan worden aan-gesloten zonder de baerij te beschadigen.GEBRUIK VAN DE STOFZUIGER 1. Zorg ervoor dat de stofzuiger goed is gemonteerd en dat de baerij is opgeladen. 2.
Sluit de juiste accessoires aan: - Mulfunconele elektrische borstel met verlichng (5) - voor alle soorten harde oppervlakken en tapijten, LED-verlichng verlicht het gereinigde oppervlak, waardoor perfect stofzuigen mogelijk is Bij de elektroborstel wordt een extra veloursroller meegeleverd die is ontworpen voor het stofzuigen van gladde oppervlakken. - kierenzuigmondstuk (12) - stofzuigen van hoeken en lijsten of onder meubels en plekken met een beperkte toegang waar andere accessoires niet kunnen worden gebruikt. -bekleding (13) — speciaal voor het stofzuigen van banken, banken, fauteuils, autobekleding, enz. -borstelbevesging (14) — wordt gebruikt om stof te verwijderen van planken, boeken, lam-penkappen, lijsten, ornamenten, gordijnen, enz.
De borstelharen verwijderen bovendien extreem resistent vuil van het gereinigde oppervlak Aankelijk van uw behoeen, sluit u de apparatuur aan op de zuigleiding of het motorsamenstel (2). 1. Start de stofzuiger met de schakelaar (3). De stofzuiger werkt in de AUTO-modus. Tijdens het gebruik van de stofzuiger kunt u de schakelaar vergrendelen door het slot van de schakelaarsleutel naar links of rechts te bewegen (Fig.5).2. Tik op het pictogram „vingerafdruk” om over te schakelen naar een van de drie bedieningsmodi (AUTO, MAX, ECO). Fig. 4
98NLZet aan het einde van het stofzuigen de stofzuiger uit met een schakelaar (Fig.5).AUTOECOMAXstondicatorschakelaar vergrendelenAan/Uit knoplaadstatus van de baerijzuigkrachtindicator voor rolvergrendelingk op het pictogram om de bedieningsmodus te wijzigenFig. 5De stofzuiger hee een buigbare aluminium buis (4) om moeilijk be-reikbare plaatsen te bereiken. 1. Plaats de stofzuiger op de vloer ter-wijl u met één hand de handgreep van de motormodule (2) vasthoudt (Fig.6).2. Druk met de andere hand op de toets aan de achterkant van de aluminium buis (4). De buis buigt automasch, waardoor moeilijk bereikbare plek-ken, zoals de vloer onder de bank, gemakkelijker kunnen worden gestof-zuigd.3. Om de buis terug te vouwen, hoef je alleen maar de stofzuiger op te llen. De aluminium buis wordt automa-sch in de rechte posie vergrendeld. Fig. 6druk op de toets
99NLREINIGING EN ONDERHOUD LET OP! Controleer regelmag of de stofopvangbak (13) vol is. Een overvolle stofopvangbak vermindert de stofzuigprestaes, verhoogt het energieverbruik en zorgt ervoor dat de lters sneller vuil worden. LET OP! Dompel het apparaat, de oplader, de accu of het laadstaon nooit onder in water!LET OP! Voor de beste prestaes dient u de lters en de stofopvangbak na elk gebruik te reini-gen.LET OP! Onderhoudswerkzaamheden moeten worden uitgevoerd terwijl de stofzuiger is uitge-schakeld en de oplaadkabel is losgekoppeld!1. Reinig de buitenkant van de stofzuiger met een vochge doek en veeg deze droog. Gebruik een mild wasmiddel voor hardnekkig vuil.2. Om de stofcontainer leeg te maken, zet u de stofzuiger uit met een schakelaar. Plaats de stofcon-tainer boven de vuilnisbak, schuif de onderste openingsknop omlaag en gooi de inhoud van de vuilnisbak in de vuilnisbak.
Sluit de bodem (7).3. Om de lters te reinigen, houdt u de stofcontainer met één hand vast, houdt u de handgreep met de andere hand vast en trekt u vervolgens met uw wijsvinger de hendel omhoog (guur 8).4. Verwijder de lters uit de stofcontainer (stalen gaas, sponslter, EPA-lter). Reinig alle lters tegen stof. Was het sponslter en het EPA-lter onder stromend water en droog ze grondig af voordat u ze in de stofzuiger installeert. Het lter met stalen gaas en de stoak mogen niet in water worden ondergedompeld, dit kan de stofzuiger beschadigen. Veeg de container en het stalen gaaslter schoon met een droge doek (guur 8).WAARSCHUWING! Installeer geen nae lters - risico op beschadiging van de stofzuiger!Fig. 8
100NL5. Reinig de roterende as van de elektroborstel regelmag. U kunt de as demonteren nadat u de bovenste transparante kap hebt losgemaakt en vervolgens een plae schroevendraaier gebruiken om het linkerdeel van de as van de behuizing af te kantelen en de as te verwijderen voor reiniging. Nadat u de roller hebt schoongemaakt, plaatst u deze terug in de elektroborstel en plaatst u deze op een doorzichge behuizing (guur 9).Fig. 9AANDACHT! Een goede en regelmage reiniging zorgt voor de gebruiksveiligheid en verlengt de levensduur van het apparaat.PROBLEMEN EN OPLOSSINGENPROBLEEM OORZAAK OPLOSSINGDe stofzuiger werkt nietLege accu Laad de batterij op.Het laadproces is bezig. Wacht tot het einde van het laadprocesKleine zuigkrachtVerstopte buis of borstel Verwijder de oorzaak van de verstopping.De stofopvangbak is vol.
Leeg de stofopvangbak.Filters voor vuile stof Filters wissenDe roterende as van de elektroborstel werkt niet meerVergrendelde elektroborstelas Electro-Brush Roller wissen/ontgrendelenOplaadindicator gaat niet brandenHet snoer van de oplader is beschadigd Stuur het product terug naar de verkoper of service voor reparatieDe voeding van het laadstation is niet aangeslotenControleer of de voeding is aangesloten op een stopcontactOnaangename geur uit de luchtuitlaat van de stofzuigerFilters zijn vuil Was de filters onder stromend water en droog ze droog
101NLSPECIFICATIESDe technische parameters staan vermeld op het typeplaatje van het product. LET op! MPM agd S.A. behoudt zich het recht voor om technische wijzigingen aan te brengen.Deze handleiding is machinaal vertaald. Raadpleeg in geval van twijfel de Engelse versie.opladerCorrecte verwijdering van dit product (elektrische en elektronische afvalapparatuur)De markering op het product gee aan dat het product aan het einde van zijn levensduur niet samen met ander huishoudelijk afval mag worden weggegooid. Afgedankte apparatuur kan een nadelig eect hebben op het milieu en de menselijke gezondheid vanwege het mogelijke gehalte aan gevaarlijke stoen, mengsels en componenten. Het mengen van elektronisch afval met ander afval of het onprofessioneel demonteren daarvan kan leiden tot het vrijkomen van stoen die schadelijk zijn voor de gezondheid en het milieu.
Een afgedankt apparaat moet worden ingeleverd bij een inzamelpunt voor afgedankte elektrische en elektronische apparatuur. Om gedetailleerde informae te verkrijgen over de plaats van het inleveren van elektrisch en elektronisch afval, dient de gebruiker contact op te nemen met het gemeentelijk inzamelpunt voor afval of de verwerkingspunt voor afgedankte apparatuur. Correcte verwijdering van het product (baerijen en/of accu's)Volgens Richtlijn 2006/66/EG mogen baerijen en/of accu's na hun gebruiksduur niet samen met ander huishoudelijk afval worden weggegooid.Het product dat u hebt gekocht, bevat een baerij die na het einde van het gebruik moet worden los-gekoppeld van de rest van het apparaat. De gebruikte baerij moet in een speciale container worden gegooid op de punten waar dit soort afval selecef wordt ingezameld.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met MPM MOD-71 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger MPM
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger