MPM Vira MOD-22 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van MPM Vira MOD-22 (146 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 13 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over MPM Vira MOD-22 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | MPM |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | Vira MOD-22 |
| Kleur van het product: | Black, Red |
| Gewicht: | - g |
| Snoerlengte: | 6 m |
| Geluidsniveau: | - dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Soort: | Trommelstofzuiger |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Stroombron: | AC |
| Stofzuiger luchtfiltering: | HEPA |
| Actieradius: | 9.5 m |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Soort reiniging: | Droog en nat |
| Stof capaciteit: | 4.5 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 2400 W |
| Snoeropslag: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Zakloos |
| Zuigkracht: | 210 AW |
| Aantal wielen: | 4 wiel(en) |
| Materiaal buis/slang: | Kunststof |
| Draaghandvat: | Ja |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Reinigt ondergronden: | Carpet, Hard floor |
| Zuigmond voor kussens: | Ja |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Aantal luchtfilterstadia: | 4 |
| Invoervermogen (IEC): | 210 W |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| HEPA-klasse: | HEPA 13 |
| Vloeistoftank capaciteit: | 10 l |
Handleiding MPM Vira MOD-22 – volledige tekst
87NLVEILIGHEIDSTIPS VOOR GEBRUIK - Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing aandachg door. - Haal aljd de stekker uit het stopcontact als u geen stofzuiger gebruikt of voordat u begint met onderhoud of reiniging. - Controleer voor het eerste gebruik of de spanning in het stop-contact overeenkomt met de stofzuiger. -Hang het snoer niet aan scherpe randen en laat het niet in con-tact komen met hete oppervlakken. - Trek nooit aan het netsnoer om de stofzuiger los te koppelen van de stroombron. - Laat de stofzuiger nooit zonder toezicht aanstaan. -Wees vooral voorzichg als er kinderen in de buurt van de stofzuiger zijn. -Laat de stofzuiger niet langs het elektriciteitsnet bewegen, omdat dit de isolaekap van de draad kan beschadigen. - De stofzuiger mag niet zonder waterlter worden gebruikt! -Gebruik het beschadigde apparaat niet, ook niet als de netwerk-kabel of stekker beschadigd is.
Zet het apparaat in dat geval terug bij een erkend servicepunt. - Gebruik het apparaat niet als het is gevallen en onderdelen zijn verniegd. Geef ze ter reparae terug aan een erkend servicepunt. - Probeer het apparaat niet te gebruiken als u vermoedens hebt van technische schade. - Het gebruik van accessoires die niet door de fabrikant worden aanbevolen, kan schade aan het apparaat, persoonlijk letsel of brand veroorzaken. - Wees uiterst voorzichg bij het stofzuigen van de trap. -Als er vloeistof uit de waterltercontainer lekt, moet het apparaat onmiddellijk worden uitgeschakeld. -Dompel het apparaat, de kabel en de stekker niet onder in water of andere vloeistoen — het netsnoer en de stekker moeten aljd droog zijn.
88NL -Niet stofzuigen in de buurt van ontvlambare vloeistoen en stoen. -Houd het apparaat dankzij de plasc stofzuigerbehuizing uit de buurt van alle warmtebronnen (verwarmingstoestellen, fornui-zen, enz.). -Bij droogstofzuigen met een waterlterbehuizing is het verboden om een stofzuiger zonder water te gebruiken. - Stofzuig niet met een stofzuiger van mensen of dieren en pas vooral op dat u de zuigpunten niet dichter bij de ogen en oren brengt. - Niet stofzuigen zonder lters en in geval van schade. -Niet vasthouden, niet met vochge handen op het netwerk van het apparaat aansluiten. -Controleer de zuigslang, leidingen en zuignappen — verwijder het afval dat erin zit. - Door de drempels en andere oneenheden van de grond rijdt u voorzichg met de stofzuiger om te voorkomen dat er te veel water in de tank terechtkomt.
Hierdoor kan een kleine hoeveel-heid water uit het apparaat worden gegooid. -Zorg ervoor dat de stofzuiger jdens gebruik niet omvalt of onder water komt te staan. - Zorg er aljd voor het begin van de werkzaamheden voor dat alle componenten van het apparaat correct zijn gemonteerd. -Gebruik het apparaat niet voor andere doeleinden dan waarvoor het bedoeld is. -Voordat u apparatuur vervangt, moet u de stofzuiger uitschakelen. -De apparatuur is niet ontworpen om te werken met externe mers of een apart afstandsbedieningssysteem. -De stofzuiger kan alleen in een natuurlijke posie werken, d.w.z. wanneer hij op alle wielen op de grond staat. - Verstop de inlaat- en uitlaatopeningen van de stofzuiger niet. -Elke keer na gebruik van het apparaat moet de container worden geleegd, gereinigd en gedroogd.
- Om de binnenkant van de buizen en slang te drogen, moet het apparaat even droge lucht aanzuigen. Hiermee kunt u voorkomen dat er een onaangename geur en geur ontstaat. - De stofzuiger is uitsluitend bedoeld voor huishoudelijk gebruik.
89NL - Deze apparatuur mag worden gebruikt door kinderen van ten minste 8 jaar en door personen met beperkte fysieke en mentale capaciteiten en personen met onervarenheid en kennis van de apparatuur, indien toezicht of instruce wordt gegeven over het gebruik van de apparatuur op een veilige manier, zodat de risico’s begrijpelijk zijn. Kinderen zonder toezicht mogen de apparatuur niet reinigen en onderhouden. - Bewaar het apparaat en het bijbehorende snoer op een plaats die niet toegankelijk is voor kinderen jonger dan 8 jaar. - Let op kinderen zodat ze niet met het apparaat spelen. - Gebruik het apparaat niet in de open lucht. -Laat voor de veiligheid van kinderen geen vrij verkrijgbare delen van de verpakking achter (plasc zakken, dozen, polystyreen, enz. ). -WAARSCHUWING. Laat kinderen niet met folie spelen. Ver-skkingsgevaar.
- Zorg ervoor dat alle stoen en oppervlakken geschikt zijn voor nat reinigen of wassen. Vooral voor delicate, handgeweven ta-pijten moet u een test uitvoeren op een klein oppervlak. - Gebruik voor het wassen alleen de shampoo die door de fabri-kant wordt aanbevolen. -Gebruik de pomp niet als de vloeistoank leeg is of als u de was- of natreinigingsfunce niet gebruikt. Dit kan ervoor zorgen dat ze wordt uitgezonden. Als de pomp zonder water wordt ingeschakeld, begint deze op te warmen, het automasche vei-ligheidssysteem onderbreekt de stroomtoevoer van de pomp. De pomp kan pas worden gestart als deze is afgekoeld. ELEKTROSTATICAHet stofzuigen van bepaalde oppervlakken bij lage luchtvochgheid kan leiden tot een lichte elektricae van het apparaat. Dit is een natuurlijk verschijnsel, het beschadigt het apparaat niet en is niet het nadeel ervan.
Om dit fenomeen tot een minimum te beperken, wordt aanbevolen om het apparaat te ontladen door regelmag metalen voorwerpen in de kamer aan te raken met een buis, waarbij de luchtvochgheid in de kamer wordt ver-hoogd met behulp van openbaar beschikbare an-elektrostasche middelen. BESCHRIJVING VAN HET APPARAAT (FIGUUR 1)EEN. Motorassemblage. Dit gedeelte omvat de motor, stroomonderbreker en werkele-menten. Het bovenste gedeelte van dit gedeelte is een HEPA-lter 13 om stof en andere kleine deeltjes uit de geblazen lucht te lteren. Onder het schuimlter wordt een grote plasc vloer geplaatst die, naarmate de container wordt gevuld, omhoog gaat en de.
90NLonderdruk afsnijdt, waardoor wordt gewaarschuwd voor de noodzaak om de container te legen.A1 — PompschakelaarA2 — StofzuigerschakelaarA3 — Slangaansluing voor de donderende vloeistofA4 — HEPA-lteraansluing 13A5 — HEPA-lter 13A6 — HEPA-lterdeksel 13A7 — VloerkamerA8 — SchuimlterA9 - ParkeeraansluingA10 - DraaggreepB. Container. De container is het centrale deel van de stofzuiger en wordt gebruikt om stof en vuil water op te vangen. Het is met klemmen aan het motorsamenstel bevesgd. De tank voor shampoo en schoon water (wasvloeistof) wordt onder de container van het waterlter geplaatst.B1 — ContainerB2 — WaterlterbehuizingB3 — Spons voor waterltersB4 — WaterlterbuisB5 — Rubberen pakkingB6 — KlemmenB7 — Stopcontacten vergrendelenB8 — ZuiginlaatB9 — Rubberen doppen voor het waterlterlichaamC. Het reservoir voor de donderende vloeistof.
Shampoo en schoon water worden in de vloeistoank gegoten. Als de pomp draait, worden shampoo en water uit de tank gehaald. De vloeistof die door de slang uit de tank stroomt, wordt besproeid. De vloeistoank bevindt zich tussen de waterltercontainer en de basis met wielen.C1 — Tank voor vloeistofC2 — Korte donderende slangC3 — Korte slangmontageC4 — Vloeistofniveau-indicatorD. Onderstel met wielen.D1 — BasisD2 — ZwenkwielenD3 — KasteelE. Slang. Dit gedeelte bevat een zuigslang, een handgreep, een dunne donderslang en zuigleidingen. De zuigslang wordt via de aanzuiginlaat op de container aangesloten. Zuig-leidingen zijn met elkaar verbonden en vervolgens met de handgreep. Het handvat bevat een dispenser voor wasvloeistof en een zuigkrachtregelaar.E1 — Bevesgingselement voor zuigslangE2 — Slangbevesgingselement (stekker)E3 — Slang voor vloeistof
91NLE4 — BuisvergrendelingsknopE5 — ZuigslangE6 — Hendeltje voor vloeistofdispenserE7 — ZuigkrachtregelaarE8 — HandgreepE9 — ZuigleidingenE10 — Schuif met hendelvergrendeling voor dispenser F. Een donderende p. Het wordt gebruikt om vloeistoen uit tapijten, looppaden en vloeren te zuigen. Via deze p wordt ook de donderende vloeistof gespoten. Voor harde vloeren wordt het samen met een hulpstuk gebruikt. F1 — Een donderende pF2 — Bevesging op harde vloerenG. Tip voor zachte nae reiniging. Deze p is geschikt voor het reinigen van meubelstof-fering, gordijnen, enz. en voor het opzuigen van vloeistof van smalle oppervlakken. G1 — TipH. Aanvullende uitrusng. H1 — Kop met vloertapijtH2 — LuchtverfrisserH3 — ShampooH4 — AnschuimvormingH5 — Bevesging met sleufH6 — TurboborstelH7 - Geïntegreerde borstelH8 - Drukknoppen met sleuven/parkeerhaakVOOR HET EERSTE GEBRUIK1.
Haal de stofzuiger samen met alle accessoires eruit, verwijder eventuele zakken, vulstoen en transportsloten. 2. Inspecteer alle onderdelen van de stofzuiger op mogelijke schade die kan ontstaan jdens het transport van het apparaat. Neem in geval van twijfel contact op met de verkoper. 3. Zorg ervoor dat de parameters van het elektrische netwerk dat de stofzuiger voedt, overeenko-men met de gegevens op het typeplaatje van het apparaat. INSTALLATIE VAN EEN WASSTOFZUIGER MET WATERFILTER (FIGUUR 2)1. Koppel de kortwasslang (C2) los die zich tussen de vloeistoank (C1) en het motorsamenstel be-vindt en trek deze voorzichg uit de connector (Fig. 2. 1, 2. 2). De aansluing in de motoreenheid bevindt zich aan de rechterkant van het HEPA-lter (A5). 2. Maak de aansluingen los (B6) (guur 2. 3). Til het motorsamenstel met de handgreep op en verwij-der de behuizing van het waterlter (B2). 3.
92NL6. Bevesg de waterlterbuis (B4) (guur 2. 8) door de rubberen afdichng (B5) (guur 2. 9). 7. Plaats het reservoir van de lanceervloeistof (C1) op de basis (D1), breng de waterltercontainer (B1) aan en vergrendeel de sloten (D3). 8. Installeer in de behuizing (B2) waterltersponzen (B3) en 2 stuks rubberen pluggen (B9) voor inzet-stukken met gaten, op de bodem van het waterlichaam (B2) Fig. 2. 18. 9. Plaats het waterlterlichaam (B2) op het waterreservoir (B1) (Figuur 2. 10)10. Plaats het motorsamenstel op de container en bevesg deze met klemmen (B6). 11. Om de zuigslang (E5) aan te sluiten, voert u het bevesgingselement (E1) in de aanzuiginlaat (B8). GEBRUIK VAN HET APPARAATOm het hoogste comfort, netheid en veiligheid te garanderen, is de stofzuiger uitgerust met een waterlter.
Het is een speciaal ontworpen apparaat dat is ontworpen om de jn-ste onzuiverheden en mijten in de lucht vast te houden, waarbij hiervoor de fysische ei-genschappen van water worden gebruikt. Het principe van de werking van het waterlter is dat de lucht die in de stofzuiger wordt gezogen via de container met water binnendringt, waardoor onzuiverheden en mijten achterblijven. 1. Zorg ervoor dat het apparaat is losgekoppeld van de huidige bron. 2. Maak de klemmen (B6) los en l het motorsamenstel op met de handgreep. 3. Verwijder het waterlterlichaam (B2) (guur 2. 10) en vul de container (B1) met schoon water (max. 2l). De indicator van het maximale waterniveau jdens droogzuigen bevindt zich aan de onderkant van de waterlterbuis (B4). Te weinig water gieten kan leiden tot een versnelde vervuiling van lters. 4.
5) via het bevesgingselement (E1) met de aanzuiginlaat van de stofzuiger (B8). Zuigleidingen aansluiten (E9)7. U kunt de accessoires van de apparatuur aansluiten op de zuigleiding (E9) of rechtstreeks op de houder (E8), aankelijk van het soort werk dat u gaat uitvoeren. Accessoires worden automasch vergrendeld, zodat ze niet per ongeluk worden losgekoppeld. 8. Steek het netsnoer in het stopcontact,9. Zet de stofzuiger aan met een knop (A2)10. Als u jdens het stofzuigen een stof opzuigt waardoor het water in het waterlter gaat schuimen, stop dan onmiddellijk met werken, haal de stekker uit het stopcontact en voeg 2-3 druppels an-schuimmiddel (H4) toe aan het water. Hervat het stofzuigen. Als het schuim aanhoudt, vervang dan het water in de container. AANDACHT.
Gebruik bij het stofzuigen geschikte apparatuur om het voor u gemakkelijker te maken om de verwachte resultaten te krijgen:• vloer en tapijtkop (H1) — gebruikt om stof te verwijderen van tapijten, looppa-den en harde vloeren. Het is uitgerust met wielen voor eenvoudiger gebruik en.
93NLeen knop wanneer u erop drukt, kunt u de koppen aanpassen voor het afstoen van harde oppervlakken zoals vloeren en parketvloeren• sleuevesging (H5) — maakt toegang tot moeilijk bereikbare en veeleisende precisieplaatsen mogelijk. • turboborstel (H6) - hiermee kunt u dierenharen grondig verwijderen in tapijten en haren en overal waar gewone borstels stoppen met controleren • Geïntegreerde borstel (H7) — dankzij de plaatsing op de zuigbuis is deze direct toegankelijk en bespaart u jd. Om het te gebruiken, demonteer de huidige ap-paratuur van het uiteinde van de buis en draai de borstel 180° om de vergren-deling te acveren. AANDACHT. Om de zuigleidingen en apparatuur los te koppelen, drukt u op de buisvergrende-lingsknop (E4) op de zuigleiding en/of houder. NAT WASSEN EN STOFZUIGEN1. Zorg ervoor dat het apparaat is losgekoppeld van de voedingsbron. 2.
Koppel de motoreenheid los en l deze boven het waterreservoir op en zorg ervoor dat er een schuimlter (A8) is gemonteerd. 3. Til het waterlterlichaam (B2) en vervolgens de container (B1) op. 4. Demonteer de waterlterbuis (B4), aangezien de aanwezigheid ervan jdens nat stofzuigen schuimvorming kan veroorzaken. Plaats rubberen doppen (B9) op de lipjes met gaten, op het on-derste deel van het waterlichaam (B2) Fig. 2. 18. 5. Giet schoon water in de wasvloeistoank (C1) (gebruik de waterniveau-indicator (C4) (guur 2. 11) om het vulniveau te controleren) en shampoo (guur 2. 12). Als de shampooes niet anders is ver-meld, giet dan een shampoofop. AANDACHT. Giet bij gebruik van de wasfunce geen water in de container van het B1-waterl-ter. Deze tank wordt jdens het wassen geleidelijk gevuld met water. 6.
Monteer de motoreenheid en vergrendeel de sloten (B6). 7. Sluit de korte slang (C2) aan op de dondervloeistoank (C1) (guur 2. 15) en op de connector aan de rechterkant van het HEPA-lter (A5) (guur 2. 14). 8. Verbind de zuigslang (E5) (guur 2. 5) via het bevesgingselement (E1) met de aanzuiginlaat van de stofzuiger (B8). Sluit de zuigleidingen aan. 9. Verbind het bevesgingselement van de donderslang (E2) met de aansluing (A3) die zich in het motorsamenstel bevindt. De verbinding vindt plaats door het element in de aansluing te drukken en voorzichg naar rechts te draaien (guur 2. 7). 10. Verbind de donderende p (F1) met de aanzuigleidingen of rechtstreeks op de handgreep. Je kunt de p voor zachte reiniging (G1) alleen op de handgreep aansluiten. Gebruik de gebruikelijke p voor het wassen van tapijten, looppaden en het wassen van de vloer.
Gebruik voor het wassen van stoelen, banken, gordijnen, autobekleding, enz. de p voor een zachte nae reiniging en bevesg deze rechtstreeks aan de handgreep. 11. Verbind het apparaat met het elektriciteitsnet. 12. Laat de pomp draaien met een schakelaar (A1). 13. Om de shampoo op het oppervlak te spuiten, drukt u op de hendelaar van de vloeistofdispenser (E6). U kunt de hendelvergrendeling vergrendelen door de vergrendelingsschuif van de dispenser-hendelvergrendeling (E10) te bewegen. In deze posie zal de vloeistof constant door het mondstuk naar buiten stromen. Water en shampoo (wasvloeistof) worden via een pomp uit de vloeistoank.
94NLgepompt en vervolgens wordt de vloeistof via de punt op het te reinigen oppervlak gespoten. De vloeistof dringt tussen de vezels door en lost zelfs het meest duurzame vuil op. Wacht minimaal drie minuten tot de shampoo volledig is opgenomen. 14. Zet de pomp uit met de knop (A1). 15. Druk op de schakelaar op de stofzuiger (A2) om de zuigfunce te starten en beweeg de punt over het oppervlak. In het geval van het reinigen van de bekleding kan tegelijkerjd vuil water worden afgezogen en het vloeibare mengsel worden besproeid. 16. Wanneer de container (B1) gevuld is met schuim, zet het apparaat dan onmiddellijk uit en maak de container leeg met vuil water. Controleer tegelijkerjd de hoeveelheid vloeistof in de vloeistoank (C1). Om het fenomeen schuimvorming te verminderen, kunt u enkele druppels anschuimvorming (H4) aan de container (B1) toevoegen. AANDACHT.
Voeg nooit anschuimvorming toe aan de bliksemvloeistof. AANDACHT. Laat de stofzuiger aljd na het volledig stofzuigen enkele seconden droge lucht aanzuigen. Het zal het luchten en het hele afzuigsysteem drogen, wat bescherming biedt tegen de vorming van nare geurtjes. 17. Wanneer de container gevuld is met vuile vloeistof, vergrendelt de vloer automasch de zuig-funce en begint de motor luider te draaien. Schakel in dat geval onmiddellijk de stofzuiger en pomp uit, trek de stekker uit het stopcontact, verwijder de zuigslang (E5) uit de inlaat (B8) en de wasvloeistofslang (E3). Verwijder de motoreenheid en maak de container leeg. De maximale hoe-veelheid aangezogen vloeistof op het moment dat de beveiliging in gebruik is, bedraagt ongeveer 8,5 liter. De resterende ca. 1,5 liter ruimte in de tank is een veiligheidszone voor de motor. AANDACHT.
Voordat u een slang met de donderende vloeistof loskoppelt, moet u de overma-ge druk in het systeem verwijderen door de hendels van de vloeistofdispenser enkele seconden ingedrukt te houden terwijl de stekker uit het stopcontact is gehaald. 18.
Voor het reinigen van harde vloeren, bijvoorbeeld bedekt met tegels, marmer, enz. Bevesg een bevesging voor harde vloeren (F2) op de donderende punt (F1). Met behulp van de p (F1) kunt u bijvoorbeeld gemorst water uit de vaatwasser of wasmachine nemen, gemorst water na het ontdooien van de koelkast of vriezer. AANDACHT. Het gebruik van een stofzuiger in overeenstemming met de bovenstaande instruc-es kan leiden tot de vorming van een overmage hoeveelheid schuim, waarvan het overschot via het uitlaatlter naar buiten kan komen. Als een dergelijke situae zich voordoet, zet dan het apparaat uit, trek de stekker uit het stopcontact, maak het waterreservoir leeg, maak de behui-zing van het waterlter schoon en droog het. Verwijder vervolgens ook het HEPA-lter en droog het ook af. Was het schuimlter dat zich in het vloergedeelte bevindt en laat het drogen.
Wacht ongeveer 2 uur om het schuim in de motor te laten drogen. REINIGING EN ONDERHOUD1. Schakel het apparaat uit en haal de stekker telkens uit het stopcontact voordat u met onderhouds- of reinigingswerkzaamheden begint. 2. Voordat u vuil en vuile vloeistof verwijdert, moet u de zuigslang loskoppelen, de klemmen losma-ken en het motorsamenstel opllen. 3. Maak de wastank en het waterreservoir leeg, reinig en droog ze. 4. Was het schuimlter (A8) en de waterltersponzen (B3) regelmag met water met toevoeging van zeep of onder stromend water. Droog ze grondig af voordat u ze opnieuw in een stofzuiger plaatst. Was deze lters niet in warm water en niet in de wasmachine. Vervang in geval van schade de lters door nieuwe.
95NL5. Controleer of de klep in de vloerkamer vrij beweegt. Maak hem zo nodig schoon (guur 2.16). Om de werking van de vloer te controleren, lt u het motorsamenstel op en schudt u deze. 6. Controleer regelmag de zuiverheid van het HEPA 13-lter. Het lter kan onder stromend water worden gewassen. Na langdurig gebruik verliest het lter zijn eigenschappen. Vervang hem dan door een nieuw exemplaar.7. U kunt de gemonteerde zuigleidingen met de apparatuur op de stofzuiger parkeren door de par-keerhaak (H8) in de parkeersleuf (A9) te plaatsen. U kunt het hulpstuk met sleuf in het andere uiteinde van de trekhaak plaatsen (H8).TECHNISCHE GEGEVENSTechnische parameters worden gegeven op het typeplaatje van het product. Maximaal geluidsniveau: LWA = 81 dBLengte van de netwerkkabel: 6 mLET op! MPM Agd S.A. behoudt zich de mogelijkheid voor om technische wijzigingen aan te brengen.
Correcte verwijdering van dit product (elektrische en elektronische afvalapparatuur)De markering op het product gee aan dat het product aan het einde van zijn levensduur niet samen met ander huishoudelijk afval mag worden weggegooid. Afgedankte apparatuur kan een nadelig eect hebben op het milieu en de menselijke gezondheid vanwege het mogelijke gehalte aan gevaarlijke stoen, mengsels en componenten. Het mengen van elektronisch afval met ander afval of het onprofessioneel demonteren daarvan kan leiden tot het vrijkomen van stoen die schadelijk zijn voor de gezondheid en het milieu. Een afgedankt apparaat moet worden ingeleverd bij een inzamelpunt voor afgedankte elektrische en elektronische apparatuur.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met MPM Vira MOD-22 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger MPM
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger