Mikrotik SXT R Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik SXT R (56 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 61 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
56
Downloads
687
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | SXT R |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 140 mm |
| Hoogte: | 103 mm |
| Frequentieband: | 0.65 GHz |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Soort antenne: | Richtantenne |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 10 dBi |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 60 °C |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026