Mikrotik LtAP Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik LtAP (25 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 79 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.3 MB
Aantal pagina's
25
Downloads
834
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | LtAP |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 170 mm |
| Diepte: | 162 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Frequentie van processor: | 880 MHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 24 W |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Soort antenne: | Intern |
| Flash memory: | 16 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 300 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| AC-ingangsspanning: | 12 - 30 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026