Mikrotik DISC Lite5 ac Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd DISC Lite5 ac
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik DISC Lite5 ac (31 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 38 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik DISC Lite5 ac of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/31

Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | DISC Lite5 ac |
| Kleur van het product: | Wit |
| Hoogte: | 80 mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentie van processor: | 716 MHz |
| Frequentieband: | 5 GHz |
| Diameter: | 265 mm |
| Type stroombron: | Power over Ethernet (PoE) |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ingangsspanning: | 10 - 30 V |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11ac |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 21 dBi |
| Flash memory: | 16 MB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85177100 |
| H-plane (3 dB straalbreedte): | 12 ° |
| E-plane (3 dB straalbreedte): | 12 ° |
| Antenna versterking (5 GHz): | 21 dBi |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik DISC Lite5 ac stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026