Mikrotik CRS326-24G-2S+IN Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CRS326-24G-2S+IN (4 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 31 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.4 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
545
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS326-24G-2S+IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 285 mm |
| Diepte: | 144 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Stroom: | 1.2 A |
| Vermogensverbruik (max): | 21 W |
| DC voltage input: | 10 - 30 V |
| Certificering: | CE/RED, EAC, ROHS |
| Intern geheugen: | 512 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 1000 Mbit/s |
| Rack-montage: | Ja |
| MAC adres filtering: | Ja |
| Aantal voedingen: | 2 |
| Flash memory: | 16 MB |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| VLAN=ondersteuning: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Type geheugen: | DDR3-SDRAM |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Rate limiting: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF: | 2 |
| Port mirroring: | Ja |
| IP routing: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 60 °C |
| Stroom via Ethernet (PoE): | 30 V |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: | Passive PoE |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026