Mikrotik Chateau LTE12 Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd Chateau LTE12
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik Chateau LTE12 (28 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 145 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik Chateau LTE12 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

EN - English -Quick Guide:
This "Chateau" series Quick Guide covers models:RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA (Chateau LTE12)
This is Wireless Network Device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up-to-date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most important technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, brochures, and more info about products at https://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
MikroTik devices are for professional use. If you do not have qualifications please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.10.1 or the latest version to ensure compliance with local country regulations!
It is the end users' responsibility to follow local country regulations, including operation within legal frequency channels, output power, cabling
requirements, and Dynamic Frequency Selection (DFS) requirements. All MikroTik radio devices must be professionally installed.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Chateau LTE12 |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 44 mm |
| Hoogte: | 156 mm |
| LED-indicatoren: | LAN, LTE, Power, WLAN |
| Frequentie van processor: | 716 MHz |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| 4G standaard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generatie mobiel internet: | 4G |
| USB-poort: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Type stroombron: | DC |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 5 |
| Certificering: | CE/RED, EAC, ROHS |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| 4G frequentie ondersteund: | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Type processor: | Ja |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit: | Nee |
| Geheugenkaart slot(s): | Nee |
| Modulatie: | 64-QAM, 256-QAM |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band): | 300 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band): | 867 Mbit/s |
| Interfacetype Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| 3G: | Ja |
| 4G: | Ja |
| Reset button: | Ja |
| Externe adapter: | Ja |
| Ethernet WAN: | Nee |
| Spanning: | 12 - 28 V |
| Flash memory: | 16 MB |
| DSL WAN: | Nee |
| Stroomverbruik (typisch): | 23 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Type product: | Router om neer te zetten |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik Chateau LTE12 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026