Iiyama UC CAM120ULB-1 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Iiyama UC CAM120ULB-1 (3 pagina's) in de categorie Video conferentie systeem. Deze handleiding was nuttig voor 51 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
3
Downloads
389
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Video conferentie systeem |
| Model: | UC CAM120ULB-1 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 1000 g |
| Breedte: | 462 mm |
| Diepte: | 93 mm |
| Hoogte: | 76 mm |
| Gewicht verpakking: | 2300 g |
| Breedte verpakking: | 538 mm |
| Diepte verpakking: | 169 mm |
| Hoogte verpakking: | 160 mm |
| Field of view (FOV) hoek: | 120 ° |
| Zoomcapaciteit: | Ja |
| Maximale beeldsnelheid: | 30 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid: | 1920x1080@30fps, 2560x1440@30fps, 3840x2160@30fps |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Megapixels: | 12 MP |
| Digitale zoom: | 5 x |
| Maximale videoresolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, ErP, REACH, RoHS, WEEE |
| Ruisonderdrukking: | Ja |
| Verpakkingsinhoud: | Power adapter, Wall mount, Anti peeping cover |
| Dichtstbijzijnde focus afstand: | 1 m |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85258900 |
| Echo annulatie: | Ja |
| Automatische versterking control: | Ja |
| USB Type-C-connector: | Ja |
| Microfoon pick-up bereik: | 8 m |
| Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
Handleiding Video conferentie systeem Iiyama
27 Juli 2023
Handleiding Video conferentie systeem
Nieuwste handleidingen voor Video conferentie systeem
1 April 2026
17 Maart 2026
12 Maart 2026
6 Maart 2026
3 Maart 2026