Iiyama ProLite LH3260HS Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite LH3260HS
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite LH3260HS (57 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 45 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite LH3260HS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/57

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig
door te lezen, voordat u de monitor
instaleert en inschakelt. Bewaar
deze handleiding goed om later als
referentie te gebruiken.
Scan de QR-code om meer te weten
te komen over extra software/services
die beschikbaar zijn voor uw IIYAMA-
product of ga naar:
iiyama.com/signup
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite LH3260HS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 7300 g |
| Breedte verpakking: | 795 mm |
| Diepte verpakking: | 115 mm |
| Hoogte verpakking: | 520 mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 31.5 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Processorfamilie: | ARM Cortex |
| Processormodel: | A53 |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Interne opslagcapaciteit: | 16 GB |
| Inclusief besturingssysteem: | Android 11 |
| USB-poort: | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Binnen |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | HDMI, Power, RS-232 |
| Typische contrastverhouding: | 4000:1 |
| Helderheid: | 500 cd/m² |
| Frequentiebereik horizontaal: | 28 - 160 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 3 |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| DVI-poort: | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 10 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers: | 2 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal USB-aansluitingen: | 2 |
| Certificering: | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| RS-232C: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| USB-versie: | 2.0 |
| HD type: | Full HD |
| Intern geheugen: | 2 GB |
| HDMI versie: | 2.0 |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 8 ms |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 200 x 150 mm |
| Bezel breedte (onderkant): | 9 mm |
| Bezel breedte (zijkant): | 9 mm |
| Bezel breedte (bovenkant): | 9 mm |
| Model: | Horizontaal/Verticaal |
| Bedoeld voor: | Universeel |
| Bedrijfsuren (uren/dagen): | 24/7 |
| Remote (IR) ingang: | 1 |
| Computersysteem: | Nee |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), CZE, DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, POL, RUS |
| Audio (L,R) out: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 80 cm |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | G |
| Type processor: | Ja |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie: | 60 Hz |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Soort paneel: | ELED |
| Processorfabrikant: | ARM |
| On-board graphics adapter model: | ARM Mali-G52 |
| Mean time between failures (MTBF): | 50000 uur |
| Schermbreedte: | 724.6 mm |
| Display diepte: | 40 mm |
| Display hoogte: | 419.8 mm |
| Display gewicht: | 5400 g |
| Actief weergavegebied (b x h): | 698.4 x 392.85 mm |
| HDCP versie: | 1.4/2.2 |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Productontwerp: | Digitaal A-kaart |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 40 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite LH3260HS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026