Fieldmann FDB 200901-E Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Fieldmann FDB 200901-E (21 pagina's) in de categorie Schuurmachine. Deze handleiding was nuttig voor 31 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
21
Downloads
1.110
Product specificaties
| Merk: | Fieldmann |
| Categorie: | Schuurmachine |
| Model: | FDB 200901-E |
| Kleur van het product: | Meerkleurig |
| Gewicht: | 2000 g |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Stroombron: | AC |
| Input vermogen: | 900 W |
| Stationair toerental (max): | 11000 RPM |
| Geluidsdrukniveau: | 90 dB |
| Schroefdraad booras: | M 14 |
| Grinding disc diameter: | 125 mm |
| Extra handgreep: | Ja |
| Beschermingsklasse: | II |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Geluidsvermogensniveau: | 101 dB |
| Nokkensleutel: | Ja |
Handleiding Schuurmachine Fieldmann
26 Mei 2026
1 December 2024
14 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
Handleiding Schuurmachine
Nieuwste handleidingen voor Schuurmachine
27 Mei 2026
11 Mei 2026
5 Mei 2026
1 Mei 2026
17 April 2026