Fagor FCC500E Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Fagor FCC500E (48 pagina's) in de categorie Vriezer. Deze handleiding was nuttig voor 10 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.7 MB
Aantal pagina's
48
Downloads
1.431
Product specificaties
| Merk: | Fagor |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | FCC500E |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Boven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 70000 g |
| Breedte: | 165 mm |
| Diepte: | 735 mm |
| Hoogte: | 835 mm |
| Geluidsniveau: | 45 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 295 kWu |
| Gewicht verpakking: | 78000 g |
| Breedte verpakking: | 168.5 mm |
| Diepte verpakking: | 780 mm |
| Hoogte verpakking: | 885 mm |
| Brutocapaciteit vriezer: | 500 l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 500 l |
| Vriescapaciteit: | 22.5 kg/24u |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Nee |
| Soort lamp: | LED |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 40 uur |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| No Frost system: | Nee |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Nee |
| Geluidsemissieklasse: | D |
| Inverter technologie: | Ja |
| Kleur handvat: | Wit |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Met slot: | Ja |
| Koelsysteem: | Statisch |
| Vriezer temperatuur (min): | 10 °C |
| Vriezer temperatuur (max): | 43 °C |
| Type product: | Vrieskast |
| Type beeldscherm: | LED |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Verzonken handgreep(en): | Ja |
Handleiding Vriezer Fagor
11 November 2025
18 Februari 2025
2 Januari 2025
20 April 2023
17 April 2023
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
30 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026