Electrolux ESS67300SW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESS67300SW (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 36 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
820
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESS67300SW |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 46030 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 580 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Duur cyclus: | 235 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 5 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70 ºC,Eco 50 ºC,Intensive 70 ºC,Quick 60 °C |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 5060 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026