De Dietrich DHB7952G Handleiding
De Dietrich Afzuigkap DHB7952G
Bekijk gratis de handleiding van De Dietrich DHB7952G (92 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over De Dietrich DHB7952G of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/92

HOTTE
COOKER HOOD
CAMPANA EXTRACTORA
EXAUSTOR
ODSAVAČ
DIGESTOR
AFZUIGKAP
FR GUIDE D’UTILISATION
EN USER GUIDE 13
ES GUÍA DE UTILIZACIÓN 25
PT MANUAL DE UTILIZAÇÃO 37
CS NÁVOD K POUŽITÍ 49
SK NÁVOD NA POUŽITIE 61
NL HANDLEIDING 73
Product specificaties
| Merk: | De Dietrich |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | DHB7952G |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 14500 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Netbelasting: | 269 W |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Jaarlijks energieverbruik: | 43 kWu |
| Gewicht verpakking: | 17400 g |
| Breedte verpakking: | 980 mm |
| Diepte verpakking: | 530 mm |
| Hoogte verpakking: | 600 mm |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | - W |
| Illuminance: | 393 Lux |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 800 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class: | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | C |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 47 dB |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Houtskool |
| Wasbaar filter: | Ja |
| Hoogte (min): | 60 mm |
| Vermogen lamp: | 2 W |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 363 m³/uur |
| Verwijderbare filter: | Ja |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Stroom: | 10 A |
| Verlichtingspositie: | Voorkant |
| Intensieve stand: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Indicator filterreiniging: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met De Dietrich DHB7952G stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap De Dietrich
28 Maart 2026
8 September 2025
30 Augustus 2025
30 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026