De Dietrich DHD120XE1 Handleiding
De Dietrich Afzuigkap DHD120XE1
Bekijk gratis de handleiding van De Dietrich DHD120XE1 (20 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 89 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over De Dietrich DHD120XE1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

FRGUIDE D'UTILISATION
ENGUIDE TO INSTALLATION
Hotte décor
Decorative Hood
99636271_ML_A.qxp 20/06/2005 11:21 Page 1
Product specificaties
| Merk: | De Dietrich |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | DHD120XE1 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Gewicht: | 15000 g |
| Breedte: | 1200 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Hoogte: | 665 mm |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Gewicht verpakking: | 16000 g |
| Soort: | Muurmontage |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 1000 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Aantal lampen: | 4 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Vermogen lamp: | 20 W |
| Stroomvoorziening: | 220 - 240 V, 50 Hz, 13 A |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Afmetingen verpakking (BxDxH): | 1240 x 380 x 600 mm |
| Filter: | 74X2375 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met De Dietrich DHD120XE1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap De Dietrich
28 Maart 2026
8 September 2025
30 Augustus 2025
30 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026