De Dietrich DHV7831B Handleiding
De Dietrich Afzuigkap DHV7831B
Bekijk gratis de handleiding van De Dietrich DHV7831B (33 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 89 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over De Dietrich DHV7831B of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/33

FR GUIDE D’UTILISATION
EN USER GUIDE 14
HOTTE
COOKER HOOD
Product specificaties
| Merk: | De Dietrich |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | DHV7831B |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 12200 g |
| Breedte: | 800 mm |
| Diepte: | 367 mm |
| Netbelasting: | 234 W |
| Geluidsniveau: | 68 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Jaarlijks energieverbruik: | 63 kWu |
| Gewicht verpakking: | 16800 g |
| Breedte verpakking: | 931 mm |
| Diepte verpakking: | 460 mm |
| Hoogte verpakking: | 435 mm |
| Soort: | Muurmontage |
| Illuminance: | 163 Lux |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 630 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class: | C |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | D |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 62 dB |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Vermogen lamp: | 2 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 72 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 430 m³/uur |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Verlichtingspositie: | Rug |
| Hoogte zonder schoorsteen: | 370 mm |
| Snelle installatiehandleiding: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A++ tot E |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met De Dietrich DHV7831B stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap De Dietrich
28 Maart 2026
8 September 2025
30 Augustus 2025
30 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026