Chauvet Intimidator Beam 360X Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Chauvet Intimidator Beam 360X (44 pagina’s), behorend tot de categorie Lamp. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Chauvet Intimidator Beam 360X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Chauvet |
| Categorie: | Lamp |
| Model: | Intimidator Beam 360X |
Handleiding Chauvet Intimidator Beam 360X – volledige tekst
NL 36Intimidator Beam 360X Beknopte handleiding Rev. 1BEKNOPTE HANDLEIDINGOver deze handleidingDe beknopte handleiding van de Intimidator Beam 360X bevat basisinformatie over het product, zoals montage, menuopties en DMX-waarden. Download de gebruikershandleiding op www. chauvetdj. com voor meer informatie. DisclaimerDe informatie en specificaties in deze beknopte handleiding kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd. BEPERKTE GARANTIEBEZOEK ONZE WEBSITE VOOR REGISTRATIE VAN DE GARANTIE EN VOLLEDIGE ALGEMENE VOORWAARDEN. Voor klanten in de Verenigde Staten en Mexico: www. chauvetlighting. com/warranty-registration. Voor klanten in het Verenigd Koninkrijk, de Republiek Ierland, België, Nederland, Luxemburg, Frankrijk en Duitsland: www. chauvetlighting. eu/warranty-registration.
Chauvet garandeert dat dit product bij normaal gebruik vrij is van materiaal- en constructiefouten gedurende de opgegeven periode, en behoudens de uitzonderingen en beperkingen die worden uiteengezet in de volledige beperkte garantie op onze website. Deze garantie heeft alleen betrekking op de oorspronkelijke koper van het product en is niet overdraagbaar. Om uit deze garantie voortvloeiende rechten uit te oefenen, dient u een aankoopbewijs te overleggen, in de vorm van een originele aankoopbon van een erkende dealer, waarop de naam van het product en de datum van aankoop staat aangegeven. ER ZIJN GEEN ANDERE EXPLICIETE OF IMPLICIETE GARANTIES. Deze garantie biedt u specifieke wettelijke rechten. U hebt mogelijk andere rechten die van staat tot staat en van land tot land kunnen variëren.
Deze garantie is alleen geldig in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, de Republiek Ierland, België, Nederland, Luxemburg, Frankrijk, Duitsland en Mexico. Raadpleeg uw lokale distributeur voor garantievoorwaarden in andere landen. VeiligheidsvoorschriftenDeze Veiligheidsvoorschriften bevatten belangrijke informatie over de installatie, het gebruik en het onderhoud.
Contact opnemenNeem buiten de VS, het VK, Ierland, Benelux, Frankrijk, Duitsland of Mexico, contact op met uw distributeur voor ondersteuning of om een product te retourneren. Raadpleeg Contact Us aan het einde van deze beknopte handleiding voor contactgegevens. In de verpakking• Sluit dit product UITSLUITEND aan op een geaard en beveiligd circuit. • HAAL DE STEKKER UIT HET STOPCONTACT alvorens de zekering te reinigen of te vervangen. • KIJK NIET in de lichtbron wanneer het product is ingeschakeld. • Controleer of het snoer niet gekruld of beschadigd is. • Trek nooit aan het snoer om de stekker uit het stopcontact te halen. • Gebruik ALTIJD een veiligheidskabel als het product hoog wordt gemonteerd. • Zorg ervoor dat zich GEEN brandbare materialen in de buurt van het product bevinden als het is ingeschakeld.
• Raak de behuizing NIET aan wanneer het product is ingeschakeld; de behuizing is heet. • Het voltage van het stopcontact waarop u dit product aansluit, moet binnen het bereik liggen dat op de sticker of de achterkant van het product staat aangegeven. • Het product is uitsluitend bestemd voor gebruik binnen. (IP20) Stel dit product niet bloot aan regen of vocht, om brand of een elektrische schok te voorkomen. • Monteer dit product altijd op een plaats met voldoende ventilatie, ten minste 50 cm van aangrenzende oppervlakken. • Zorg ervoor dat de ventilatieopeningen van de behuizing nooit geblokkeerd zijn. • Sluit dit product nooit aan op een dimmer of regelweerstand. • Vervang de zekering door een exemplaar van hetzelfde type en spanningsniveau. • Draag het product nooit aan het snoer. Draag dit product uitsluitend aan de ophangbeugel of de handgreep.
• De maximum omgevingstemperatuur is 40 °C. Gebruik dit product niet bij hogere temperaturen. • Stop het gebruik onmiddellijk bij een ernstig operationeel probleem. • OPEN dit product NIET. Het bevat geen onderdelen die een gebruiker kan repareren.
• Om onnodige slijtage te voorkomen en de levensduur te verlengen, verdient het aanbeveling om het product tijdens perioden dat dit niet in gebruik is, volledig van de stroom af te sluiten via een stroomonderbreker of door de stekker uit het stopcontact te halen. • Intimidator Beam 360X• Stroomkabel• Ophangbeugel• Beknopte handleiding.
37NLBEKNOPTE HANDLEIDINGIntimidator Beam 360X Beknopte handleiding Rev. 1Om te beginnenPak uw Intimidator Beam 360X uit en controleer of u alle ontvangen onderdelen in goede conditie hebt ontvangen. Als de doos of de inhoud beschadigd lijkt, neem dan onmiddellijk contact op met de transporteur, niet met Chauvet.NetvoedingDit product heeft een auto-bereik voeding die werkt met een ingangsvoltage van 100 tot 240 VAC, 50/60 Hz.Power LinkingHet is mogelijk om 9 Intimidator Beam 360X producten te koppelen op 120 V of 15 producten op 230 V. Koppel NOOIT meer dan dit aantal. Power-linking kabels zijn afzonderlijk verkrijgbaar. Vervanging van de zekering1. Haal de stekker uit het stopcontact.2. Schroef de zekeringhouder open met een platkopschroevendraaier en trek de zekering er rechtstandig uit.3.
Plaats de zekeringhouder terug en schakel de stroom weer in.MontageLees de Veiligheidsvoorschriften voordat u dit product bevestigt.BevestigingsschemaBeschrijving van bedieningspaneelOm slijtage te voorkomen en de levensduur te verlengen, verdient het aanbeveling om het product tijdens perioden dat dit niet in gebruik is, volledig van de stroom af te sluiten via een stroomonderbreker of door de stekker uit het stopcontact te halen.Knop Functie Hiermee verlaat u het huidige menu of de huidige functie Hiermee navigeert u omhoog in de menulijst en verhoogt u bij een functie de numerieke waarde Hiermee navigeert u omlaag in de menulijst en verlaagt u bij een functie de numerieke waardeHiermee activeert u het weergegeven menu of stelt u de huidige geselecteerde waarde in voor de geselecteerde functieVeiligheidskabel(zoals de CH-05 van Chauvet)Bevestigingsklem(zoals de CLP-15 van Chauvet)Stelvoeten voor oppervlakmontage (x4)Ophangbeugel
(RF-modus moet eerst aan het product worden gekoppeld)RFPStelt het product in om samen te werken met het openbare RF-signaalManualPan000–255Handmatige bediening pannenTilt Handmatige bediening kantelenColor Handmatige bediening kleurGobo Handmatige bediening goboPrism Handmatige bediening prismaFocus Handmatige bediening focusFrost Handmatige bediening frostDimmer Handmatige bediening dimmerShutter Handmatige bediening sluiterSetupPan ReverseOFF Normaal pannenON Pannen omkerenTilt ReverseOFF Normaal kantelenON Kantelen omkerenScreen ReverseOFF Normale weergaveON Weergave omkerenPan Angle540 Selecteert panhoekbereik 540°360 Selecteert panhoekbereik 360°180 Selecteert panhoekbereik 180°Tilt Angle270 Selecteert kantelhoekbereik 270°180 Selecteert kantelhoekbereik 180°90 Selecteert kantelhoekbereik 90°Totem ModeOFF Beperkt de pan- en kantelbeweging nietUP Beperkt de pan- en kantelbeweging voor hoge montageDOWNBeperkt de pan- en kantelbeweging voor montage op oppervlak/vloerSensitivity 001–100 Stelt geluidsgevoeligheid inDMX LossHold Behoudt de laatste instelling wanneer geen signaal wordt ontvangenBlack Verduistert het product wanneer geen signaal wordt ontvangenAutoStelt het product in op Auto-modus wanneer geen signaal wordt ontvangenSoundStelt het product in op Geluidsmodus wanneer geen signaal wordt ontvangenIndicatorONSchakelt LED-indicator in/uitOFFFlash if DMXONStelt in of de LED-indicator knippert wanneer het armatuur is verbonden met DMX of wanneer de verbinding is verbrokenOFF.
39NLBEKNOPTE HANDLEIDINGIntimidator Beam 360X Beknopte handleiding Rev. 1DMX-koppelingDe Intimidator Beam 360X kan samenwerken met een DMX-controller. Instructies voor verbinding en configuratie van dit product voor DMX vindt u in de gebruikershandleiding. Als u niet vaak werkt met DMX, kunt u de DMX Primer downloaden van www.chauvetdj.com.StartadresOm volledige toegang mogelijk te maken tot alle beschikbare kanalen in elke DMX-modus, is het sterk aanbevolen DMX-adres 499.Master/Slave verbindingDe Intimidator Beam 360X maakt gebruik van de DMX-gegevensverbinding voor de Master/Slave modus. Informatie over de configuratie van de Intimidator Beam 360X voor Master/Slave werking vindt u in de gebruikershandleiding, die beschikbaar is op de website van Chauvet.RF-afstandsbedieningDe Intimidator Beam 360X kan worden bediend met de CHAUVET RFC- of RFC-XL-afstandsbediening.
Meer informatie over de RF-afstandsbediening en instructies vindt u in de gebruikershandleiding van de Intimidator Beam 360X, die u kunt downloaden van www.chauvetdj.com.Gobo'sSetup(vervolg)RF BindGeef instructies weer om de RF-afstandsbediening aan het product te koppelenReset Reset het productFactory Set Laadt de fabrieksinstellingenSys InfoVer: V_ Geeft de firmwareversie aanRunning Mode_ _ _ _ _ _ _Geeft de huidige bedrijfsmodus weerDMX Address _ _ _ Geeft het huidige DMX-adres weerTemperature _ _ _ Geeft de huidige temperatuur van het product weerHoofdniveau Programmeringsniveaus Beschrijving
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Chauvet Intimidator Beam 360X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Lamp Chauvet
Handleiding Lamp
Nieuwste handleidingen voor Lamp