Cecotec Cafelizzia 790 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Cecotec Cafelizzia 790 (64 pagina’s), behorend tot de categorie Koffiezetapparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 31 mensen. Heb je een vraag over Cecotec Cafelizzia 790 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Cecotec |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | Cafelizzia 790 |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Stainless steel, White |
| Gewicht: | 3800 g |
| Breedte: | 170 mm |
| Diepte: | 340 mm |
| Hoogte: | 300 mm |
| Gewicht verpakking: | 4250 g |
| Breedte verpakking: | 20 mm |
| Diepte verpakking: | 35.3 mm |
| Hoogte verpakking: | 37.1 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Vermogen: | 1350 W |
| Capaciteit watertank: | 1.2 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Reservoir voor gezette koffie: | Beker |
| Capaciteit in kopjes: | - kopjes |
| Koffie maken: | Ja |
| Espresso maken: | Ja |
| Afneembare watertank: | Ja |
| Maximum werkdruk: | 20 bar |
| Uitneembare morsplaat: | Ja |
| Ingebouwde melkopschuimer: | Ja |
| Stoomkraan: | Ja |
| Beker-warmer: | Ja |
| Soort toevoegen melk: | Pijp |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Espressomachine |
| Inclusief lepel: | Ja |
| Meerdere dranken: | Ja |
Handleiding Cecotec Cafelizzia 790 – volledige tekst
NEDERLANDS56 CAFELIZZIA 790 STEEL PRO2. VEILIGHEIDSINSTRUCTIESLees de volgende instructies aandachtig voordat u het product gebruikt. Bewaar deze handleiding voor toekomstige raadplegingen of nieuwe gebruikers.• Volg aandachtig deze veiligheidsinstructies wanneer u dit product gebruikt. • Zorg ervoor dat de netspanning overeenkomt met het voltage zoals vermeld op het typeplaatje van het product en dat het stopcontact geaard is. • Plaats het apparaat op een vlak, stabiel, droog en hittebestendig oppervlak.• Dit product is uitsluitend ontworpen voor huishoudelijk gebruik. Het is niet geschikt voor commerciële of industriële doeleinden. • Dompel niet de voedingskabel, de stekker of andere onderdelen van het product in water of andere vloeistoffen. Stel de elektrische verbindingen niet bloot aan water.
Zorg ervoor dat uw handen volledig droog zijn voordat u de stekker aanraakt of het product inschakelt. • Gebruik het product niet als de kabel, de stekker of de behuizing beschadigd zijn of niet correct werken, als ze zijn gevallen of zijn beschadigd. • Bedek het apparaat niet als het is ingeschakeld. Leg geen zware objecten op het apparaat.• Gebruik het product niet onder de volgende omstandigheden:• Op elektrische kookplaten of gasfornuizen, in warme ovens of nabij vuur. • Op zachte oppervlakken (zoals tapijt) of op plekken waar het product om kan vallen tijdens gebruik. • Buitenshuis of in omgevingen met een hoge luchtvochtigheid. • Gebruik alleen accessoires die worden aanbevolen of verstrekt door Cecotec. Accessoires die niet worden
NEDERLANDS57CAFELIZZIA 790 STEEL PROaanbevolen of verstrekt door Cecotec zouden schade kunnen veroorzaken.• De temperatuur van de aanraakbare oppervlakken zou hoog kunnen zijn als u het product gebruikt. Dit zou brandwonden kunnen veroorzaken. Raak de hete oppervlakken niet aan als het product gebruikt wordt en meteen daarna. Gebruik ovenwanten.• Schakel het apparaat niet in zonder water.• Verplaats het apparaat niet en schakel het apparaat niet uit als het in gebruik is.• Laat de kabel niet over de rand van het werkoppervlak of aanrecht hangen. Zorg ervoor dat de kabel niet in contact komt met warme oppervlakken.• Het schoonmaken en het onderhoud door de gebruiker mag niet uitgevoerd worden door kinderen.• Het apparaat mag niet gebruikt worden door kinderen van 0 tot 8 jaar. Dit apparaat kan gebruikt worden door kinderen vanaf 8 jaar indien ze onder voortdurend toezicht staan.
• Dit product kan gebruikt worden door personen met een verminderd fysiek, zintuiglijk of mentaal vermogen of met een gebrek aan ervaring en kennis, indien ze onder toezicht staan of als ze instructies hebben gekregen betreffende het veilige gebruik van het apparaat en ze de risico’s begrijpen die ermee betrokken zijn. • Houd toezicht over kinderen om ervoor te zorgen dat ze niet kunnen spelen met het product. Strikt toezicht is noodzakelijk als het product gebruikt wordt door of in de buurt van kinderen. WAARSCHUWING: dit product wordt gecontroleerd op kwaliteit voordat het verkocht wordt om een correcte werking te ver-zekeren. Na de kwaliteitscontrole wordt het artikel grondig schoongemaakt, om deze reden zouden er waterdruppels ach-ter kunnen blijven in het apparaat.
NEDERLANDS58 CAFELIZZIA 790 STEEL PRO3. VOOR GEBRUIK1. Haal het product uit de doos en verwijder al het verpakkingsmateriaal, stickers, enz. 2. Controleer of alle onderdelen in de verpakking zitten. Als er een onderdeel mist of zich niet in een goede staat bevindt, neem dan onmiddellijk contact op met de officiële Tech-nische Ondersteuningsservice van Cecotec.EERSTE SCHOONMAAK1. Vul het waterreservoir met water. Het waterniveau mag de MAX-aanduiding die staat aangegeven op het reservoir niet overschrijden.2. Plaats het filter in de filterhouder en installeer de filterhouder op het apparaat. Contro-leer of de filterhouder is uitgelijnd met het blokkeersymbool om te verzekeren dat de filterhouder goed bevestigd is.3. Steek de stekker van het apparaat in een stopcontact en druk op de aan/uit-knop. De espressomachine zal een keer piepen.
De indicatielampjes voor 1 kop koffie en 2 koppen koffie zullen oplichten en de espressomachine zal beginnen met opwarmen.4. Als de indicatielampjes voor 1 kop koffie en 2 koppen koffie continu blijven branden, druk dan op de knop voor 1 kop koffie. De espressomachine zal het automatische schoon-maakproces activeren. Zorg ervoor dat de stoomknop in de uit-positie staat. Als deze knop niet in de uit-positie staat, dan zullen de 4 indicatielampjes blijven branden. De espressomachine zal niet werken.Opmerking: als u een grondigere reiniging van het apparaat wilt uitvoeren, gebruik dan een oplossing van 1 eenheid azijn op 4 eenheden water of gebruik een ontkalkingsproduct. Herhaal het proces met alleen water om mogelijke resten ontkalkingsproduct te verwijderen.4. WERKING• Vul het waterreservoir met water zonder de MAX-aanduiding te overschrijden.
• Stop de stekker van de espressomachine in het stopcontact en zorg ervoor dat de stoomknop in de uit-positie staat. ESPRESSO1. Plaats het filter dat u wilt gebruiken in de filterhouder als de espressomachine aan het opwarmen is. Gebruik de doseerlepel/stamper
NEDERLANDS59CAFELIZZIA 790 STEEL PROom gemalen koffie in het filter te doen en om de koffie aan te stampen. Verwijder overtollige gemalen koffie die op de randen van het filter ligt.2. Installeer de filterhouder op het apparaat en zorg dat hij stevig vast zit.3. Als de indicatielampjes voor 1 kop koffie en 2 koppen koffie stoppen met knipperen en continu blijven branden, druk dan respectievelijk op de knop voor 1 kop koffie of 2 koppen koffie om één of twee koppen koffie te zetten.Opmerking: zorg ervoor dat de kopjes onder de koffie-uitloop staan voordat u koffiezet.MELK OPSCHUIMEN1. Druk eerst op de aan/uit-knop. Druk daarna op de stoomknop. Het stoomindicatielampje zal continu branden als het opwarmingsproces voltooid is. 2. Doe de melk in het kopje of kannetje dat u wilt gebruiken om de melk op te schuimen. Vul het kopje of kannetje voor 1/3. 3.
Laat eerst wat stoom uit het stoombuisje komen voordat u melk opschuimt. Als er wat stoom uit het buisje is gekomen, deactiveer dan de stoomfunctie en dompel het uiteinde van het stoombuisje voor 1 cm onder in de melk. Draai de stoomknop langzaam tegen de klok in tot er stoom uit het stoombuisje komt.Opmerking: het is mogelijk dat er eerst enkele waterdruppels uit het stoombuisje komen voordat de stomer begint te stomen.4. Als de melk begint op te warmen (tot 75 ºC) en het volume van de melk groter wordt, draai dan de stoomknop kloksgewijs tot de uit-positie en druk op de stoomknop om de functie te deactiveren.UitStoom/water
NEDERLANDS60 CAFELIZZIA 790 STEEL PROHEET WATER1. Draai de stoomknop naar de water-positie. Er zal heet water uit de stomer komen. 2. Draai de stoomknop naar de uit-positie om deze functie te deactiveren. GEHEUGENFUNCTIE1. Als de espressomachine is opgewarmd en de indicatielampjes voor 1 kop koffie en 2 koppen koffie blijven continu branden, houd dan op de knop voor 1 kop koffie ingedrukt. De espressomachine zal beginnen met koffiezetten. 2. Als de gewenste hoeveelheid koffie is bereikt, laat dan de knop voor 1 kop koffie los. De espressomachine zal een keer piepen. Dit geeft aan dat de hoeveelheid succesvol is opgeslagen. 3. De espressomachine zal standaard koffiezetten gedurende ongeveer 60 seconden. Dit is maximale tijd die ingesteld kan worden. Opmerking: als u de knop ingedrukt houdt voor slechts enkele seconden, dan zullen de instellingen niet worden opgeslagen. 4.
Als u een grote koffie of twee espresso’s wilt zetten, voer dan de bovenstaande stappen uit en gebruik de knop voor 2 koppen koffie. FABRIEKSINSTELLINGEN TERUGZETTENAls u de fabrieksinstellingen weer terug wilt zetten, houd dan de knop voor 1 kop koffie en de stoomknop ingedrukt voor 3 seconden. Het apparaat zal een keer piepen. Dit geeft aan dat de fabrieksinstellingen correct terug zijn gezet. AFKOELPROCES VAN HET APPARAATAls u de stoomfunctie gebruikt of wanneer u koffiezet, dan kan het zijn dat de temperatuur van het apparaat aanzienlijk verhoogt. Om deze reden kunnen de onderdelen van het apparaat zeer heet worden. De twee indicatielampjes voor 1 en 2 koppen koffie zullen snel knipperen om aan te geven dat de temperatuur van het apparaat te hoog is. In dit geval dient u het apparaat af te laten koelen.
NEDERLANDS61CAFELIZZIA 790 STEEL PROOpmerking: de espressomachine beschikt over een veiligheidssysteem dat de machine automatisch uitschakelt nadat u hem niet heeft gebruikt voor 25 minuten. 5. SCHOONMAKEN EN ONDERHOUD• Trek de stekker van het apparaat uit het stopcontact en laat het apparaat volledig afkoelen voordat u het schoonmaakt. • Gebruik geen schurende schoonmaakmiddelen of sponzen; deze zouden het product kunnen beschadigen. • Gebruik een zachte en vochtige doek om de buitenkant van de espressomachine te rei-nigen. • Dompel de hoofdbehuizing van het product niet onder in water of andere vloeistoffen. • Was het waterreservoir, de lekbak en de plaat voor kopjes regelmatig af. • Maak het stoombuisje onmiddellijk schoon met een doek nadat u de stomer heeft gebruikt. Activeer de stoomfunctie om te vermijden dat het stoombuisje verstopt raakt.
• Als de stomer verstopt is, gebruik dan een naald om hem te ontstoppen. • Haal de filterhouder van het apparaat en verwijder het koffiedik uit het filter. Maak daarna de filterhouder schoon met water en een doek. De filterhouder is niet geschikt voor de vaatwasser. • Spoel alle onderdelen met water en droog ze grondig voordat u het apparaat opbergt of opnieuw gebruikt. ONTKALKENKalkvorming zou de werking van de espressomachine kunnen beïnvloeden. Het is belangrijk dat u kalkresten verwijdert, zodat de espressomachine zo efficiënt mogelijk kan blijven werken. De waterkwaliteit en het gebruik van de espressomachine bepalen hoe vaak de kalkresten verwijderd moeten worden. Het wordt aanbevolen om de automatische schoonmaakcyclus uit te voeren na elke 1000 koppen koffie.
Als u dit aantal heeft bereikt, dan zal de espressomachine u laten weten dat het tijd is voor de automatische schoonmaakcyclus. De indicatielampjes zullen twee keer rood knipperen als u het apparaat inschakelt. – Vul het waterreservoir met water en een ontkalkingsproduct tot de MAX-aanduiding. U kunt ook azijn gebruiken.
NEDERLANDS62 CAFELIZZIA 790 STEEL PRO6. PROBLEEMOPLOSSINGProbleem Oorzaak OplossingEr komt geen water/stoom uit het stoombuisje. • Er zit geen water in het reservoir of het reservoir is niet goed geïnstalleerd.• Het apparaat is niet opgewarmd.• Vul het waterreservoir en schakel het apparaat in.• De espressomachine moet opwarmen voordat hij koffie kan zetten. Als de machine is opgewarmd, dan zal het indicatielampje oplichten.De koffie is niet sterk.
De koffiebonen zijn niet fijn genoeg gemalen of de gemalen koffie in het filter is niet voldoende aangestampt.Gebruik andere gemalen koffie of gebruik de doseerlepel/stamper om de gemalen koffie aan te drukken.Er komt geen stoom uit het stoombuisje.• De stomer zit verstopt.• De stoomknop staat niet in de juiste positie of de espressomachine is niet volledig opgewarmd.• Gebruik een fijne metalen draad om het stoombuisje te ontstoppen en maak de stomer schoon na elk gebruik.• Draai de stoomknop naar de stoom-positie en wacht tot de espressomachine is opgewarmd.De espressomachine zet geen goede koffie.Er zit te veel of te weinig gemalen koffie in het filter.Doe 1 lepel gemalen koffie in het filter voor 1 koffie en druk het goed aan. De gemalen koffie mag niet zeer fijn of zeer grof gemalen zijn.
Grof gemalen koffie is moeilijk eruit te halen, en te fijn gemalen koffie beïnvloedt de hoeveelheid en kwaliteit van de koffie.Het apparaat schuimt de melk niet goed op.• De melk die u heeft gebruikt is niet geschikt voor deze functie.• U heeft de stoomfunctie geactiveerd voordat het indicatielampje aan ging.• Gebruik volle melk.• U kunt alleen de stomer gebruiken als het stoomindicatielampje gestopt is met knipperen en continu blijft branden.De indicatielampjes knipperen.Het apparaat wordt zeer warm nadat u de stoomfunctie heeft gebruikt.Koel het apparaat af.
NEDERLANDS63CAFELIZZIA 790 STEEL PRO7. TECHNISCHE SPECIFICATIESProduct: Cafelizzia 790 Steel ProProductreferentie: 01584Voltage: 220-240V ~ 50/60 Hz Vermogen: 1350 WMade in China | Ontworpen in Spanje8. RECYCLAGE VAN ELEKTRISCHE APPARATENDe Europese richtlijn 2012/19/UE betreffende Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) bepaalt dat kleine huishoudelijke elektrische apparaten niet gerecycleerd mogen worden met het restafval. Deze elektrische apparaten moeten apart gesorteerd worden om de terugwinning en recycling van materialen te optimaliseren en, op deze manier, de impact te verminderen die deze apparaten kunnen hebben op de volksgezondheid en het milieu. Het symbool van de doorgekruiste afvalbak herinnert u aan uw verplichting om dit product correct te sorteren.
Als het product in kwestie een batterij bevat voor zijn elektrische autonomie, dan moet deze batterij uit het product gehaald worden voordat het product gesorteerd wordt en behandeld worden als een residu van een andere categorie. Om gedetailleerde informatie te verkrijgen over de meest geschikte manier om kleine huishoudelijke elektrische apparaten en/of hun batterijen weg te gooien zal de consument de lokale autoriteiten moeten contacteren. 9. GARANTIE EN TECHNISCHE ONDERSTEUNINGDit product heeft een garantieperiode van 2 jaar vanaf de aankoopdatum op voorwaarde dat de aankoopfactuur bewaard is gebleven en voorgelegd kan worden, het product zich in een goede fysieke staat bevindt en het gebruikt is op een correcte manier en zoals aangegeven in deze instructiehandleiding.
• Als het product ontmanteld, gemodificeerd of gerepareerd is geweest door personen die niet geautoriseerd zijn door de officiële Technische Ondersteuningsservice van Cecotec. • Als het incident veroorzaakt is door de normale slijtage van de onderdelen als gevolg van gebruik. De garantieservice dekt alle fabricagefouten gedurende 2 jaar op basis van de huidige wetgeving, met uitzondering op gebruikte onderdelen. In het geval van verkeerd gebruik door de gebruiker zal de garantieservice niet verantwoordelijk zijn voor de reparatie. Als u in elk geval een incident met het product detecteert of als u een vraag heeft, neem dan contact op met de officiële Technische Ondersteuningsservice van Cecotec via het telefoonnummer +34 96 321 07 28.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cecotec Cafelizzia 790 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koffiezetapparaat Cecotec
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat