Behringer HC 2000B Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Behringer HC 2000B (15 pagina's) in de categorie Headset. Deze handleiding was nuttig voor 83 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
15
Downloads
205
Product specificaties
| Merk: | Behringer |
| Categorie: | Headset |
| Model: | HC 2000B |
| Kleur van het product: | Zwart |
| LED-indicatoren: | Bluetooth, Status |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 185 mAh |
| Bluetooth: | Ja |
| Continue audio-afspeeltijd: | 7 uur |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Frequentieband: | 2.4 - 2.48 GHz |
| Accu/Batterij voltage: | 3.7 V |
| Volumeregeling: | Knop |
| Certificering: | FCC |
| Aantal: | 1 |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik: | Podium/studio |
| Headset type: | Stereofonisch |
| Impedantie: | - Ohm |
| Positie speakers koptelefoon: | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Aansluitbereik: | 10 m |
| Microfoontype: | Ingebouwd |
| Accu gestuurd: | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd: | 3 uur |
| USB-aansluiting: | Ja |
| Bedieningstoetsen: | Play/pause, Track <, Track >, Volume +, Volume - |
| USB-connector: | Micro-USB |
| Akoestisch systeem: | Gesloten |
| Type product: | Headset |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
Handleiding Headset Behringer
20 Februari 2023
Handleiding Headset
Nieuwste handleidingen voor Headset
20 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026