TFA 14.1509 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van TFA 14.1509 (28 pagina’s), behorend tot de categorie Thermometer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over TFA 14.1509 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | TFA |
| Categorie: | Thermometer |
| Model: | 14.1509 |
Handleiding TFA 14.1509 – volledige tekst
I dati tecnici corrispondonoallo stato del prodotto al momento della stampa e possono cambiare senza preavviso. È possibile trovare dati tecnici e informazioni aggiornate sul prodotto inserendo il numero di articolo sul nostro sito. www. tfa-dostmann. deTFA Dostmann GmbH & Co. KG, Zum Ottersberg 12, D-97877 Wertheim, Germania 01/17Digitale vleesthermometerHartelijk dank dat u voor dit apparaat van de firma TFA hebt gekozen. 1. Voordat u met het apparaat gaat werken• Leest u a. u. b. de gebruiksaanwijzing aandachtig door. Zo raakt u vertrouwd met uw nieuw apparaat en leert u alle functies en onderdelen kennen, komt u belangrijke details te wetenmet het oog op het in bedrijf stellen van het apparaat en de omgang ermee en krijgt u tips voor het geval van een storing.
• Door rekening te houden met wat er in de handleiding staat, vermijdt u ook beschadigingen van het product en ris-keert u niet dat uw wettelijke rechten door verkeerd gebruik niet meer gelden. Voor schade die wordt veroorzaaktdoordat u geen rekening houdt met de handleiding aanvaarden wij geen aansprakelijkheid.
• Ook zijn wij niet verantwoordelijk voor verkeerde metingen en de mogelijke gevolgen die daaruit voortvloeien. • Volg in elk geval de veiligheidsinstructies op. • Deze gebruiksaanwijzing goed bewaren a. u. b. 2. Levering• Digitale vleesthermometer• Sonde uit roestvrijstaal met een kabel, lengte ca. 100 cm • Gebruiksaanwijzing3. Hoe u uw nieuw apparaat kunt gebruiken en alle voordelen ervan in één oogopslag• Met kleurendisplay, achtergrondverlichting en tiptoetsen• Bewaking van de interne temperatuurTFA_No. 14. 1509_anl_01_17 30. 01. 2017 13:58 Uhr Seite 19.
3938Digitale vleesthermometer• Voor het optimaal toebereiden van vlees en gevleugelde • Te gebruiken voor de bakoven of grill, ideaal ook voor het garen bij een lage temperatuur• Individuele temperatuurinstelling • Alarmtoon om aan te geven dat de gewenste temperatuur bereikt is• Sonde uit roestvrijstaal met een kabel, lengte ca. 100 cm • Met magneet en standaard (uitklapbaar)4. Voor uw veiligheid• Het product is uitsluitend geschikt voor de hierboven beschreven doeleinden. Gebruik het product niet anders dan in dezehandleiding is aangegeven. • Het eigenmachtig repareren, verbouwen of veranderen van het apparaat is niet toegestaan. • Het apparaat is niet geschikt voor medische doeleinden. Voorzichtig. Kans op letsel:• Draag hittebestendige handschoenen als u de meetvoeler tijdens of na het koken aanraakt. Gevaar voor verbrandingen. • Gebruik het apparaat niet in de magnetron.
• Wees erg voorzichtig met de scherpe meetsonde om ongelukken te voorkomen. Bewaar de sonde altijd in de beschermkap. • Bewaar het apparaat en de batterijen buiten de reikwijdte van kinderen. Digitale vleesthermometer• Batterijen niet in het vuur gooien, niet kortsluiten, niet uit elkaar halen of opladen. Kans op explosie. • Batterijen bevatten zuren die de gezondheid schaden. Zwakke batterijen moeten zo snel mogelijk worden vervangen omlekkage van de batterijen te voorkomen. Gebruik nooit tegelijkertijd oude en nieuwe batterijen of batterijen van een ver-schillend type. • Draag handschoenen die bestand zijn tegen chemicaliën en een beschermbril wanneer u met uitgelopen batterijen han-teert. Belangrijke informatie voor de productveiligheid. • Stel het afleesinstrument niet bloot aan extreme temperaturen, trillingen en schokken.
• Dompel het afleesinstrument, de voeler en de kabel niet in het water, anders kan er vocht binnendringen en dit tot functie-storingen leiden. Niet geschikt voor de vaatwasser. • Let op bij scherpkantige kozijnen en scharnieren. De kabel niet knikken en er ook niet aan trekken. 5. OnderdelenA: Display (Fig. 2):A 1: Momentane temperatuur A 2: DoeltemperatuurA 3: BatterijsymboolTFA_No. 14. 1509_anl_01_17 30. 01. 2017 13:58 Uhr Seite 20.
4140Digitale vleesthermometerB: Tiptoetsen (Fig. 1+2):B 1: ON/OFF toets B 2: + toetsB 3: – toetsC: Behuizing (Fig. 3):C 1: Batterijvak C 2: Standaard (uitklapbaar)C 3: MagneetD: Voeler (Fig. 1):D 1: Meetvoeler D 2: KabelD 3: Aansluitingsstekker6. Inbedrijfstelling• De beschermfolie van het display aftrekken. • Verwijder de rubberen beschermkap van de meetvoeler. • Steek de verbindingsstekker voor de voelerkabel in de aansluiting. • Open het batterijvak en plaats er twee nieuwe batterijen 1,5 V AAA in. Let op de juiste polariteit bij het plaatsen van debatterijen. Alle segmenten verschijnen kort. • Sluit het batterijvak weer. • De weergave voor de actuele temperatuur en de doeltemperatuur (voorinstelling 77°C) verschijnen op het display. • Het apparaat is nu bedrijfsklaar. Digitale vleesthermometer7. Bediening• Zet het apparaat met de ON/OFF toets aan.
• De achtergrondverlichting gaat automatisch uit als er langer dan 10 seconden geen toets wordt ingedrukt. • Druk kort op de ON/OFF toets en de achtergrondverlichting gaat weer aan. • Elke toetsbediening wordt met een pieptoon bevestigd. • Houdt de + of – toets ingedrukt en u komt in de snelloop. • Houdt de ON/OFF toets 2 seconden ingedrukt, om het apparaat uit te schakelen. 7. 1 Meetproces• Steek de meetvoeler minstens 2,5 cm diep midden in het dikste gedeelte van het vlees, van het gevogelte tussen romp enpoten; botten of kraakbeen mogen er niet mee in aanraking komen, hij mag niet uit het vlees steken. Schuif het te bradenvlees in de oven en stel de desbetreffende temperatuur van de oven in. • De kabel met de sensor naar buiten leiden. De kabel past zich aan de vorm van het sluiten van de oven aan. Let op bijscherpkantige kozijnen en scharnieren.
• Als de ingestelde doeltemperatuur bereikt is, hoort u een alarmsignaal. • De achtergrondverlichting is activeert. • Verwijder de meetvoeler en schakel het apparaat uit en het alarm stopt. • De alarmtoon klinkt zo lang, totdat de temperatuur weer onder de ingestelde alarmwaarde komt. TFA_No. 14. 1509_anl_01_17 30. 01. 2017 13:58 Uhr Seite 21.
4342Digitale vleesthermometer8. Schoonmaken en onderhoud• Maak het apparaat en de voeler met een zachte, enigszins vochtige doek schoon. Geen schuur- of oplosmiddelen gebrui-ken. Tegen vocht beschermen. • Als water of waterdamp in het stopcontact komt, kan dit het contact met de sensor beïnvloeden. Droog de stekker voorhet gebruik met een doek af, voordat u het aan het meetapparaat aansluit. • Schakel het apparaat na gebruik altijd uit. • Verwijder de batterijen, als u het apparaat langere tijd niet gebruikt. • Bewaar het apparaat op een droge plaats. 8. 1 Batterijwissel• Vervang de batterijen als het batterijsymbool op het display verschijnt. • Maak het batterijvak open en plaats er twee nieuwe batterijen 1,5 V AAA in. Batterijen in de juiste poolrichting plaatsen. • Sluit het batterijvak weer. 9.
StoringswijzerProbleem OplossingGeen indicatie ➜ Apparaat met de ON/OFF toets inschakelen ➜ Batterijen met de juiste poolrichtingen plaatsen➜ Vervang de batterijenDigitale vleesthermometerGeen correcte indicatie ➜ Vervang de batterijen➜ Contact van de stekker met het stopcontact controleren, eventueel drogen Indicatie LLL ➜ Contact van de stekker met het stopcontact controleren➜ Kabelsensor aansluitenWeergave van de temperatuur te hoog ➜ Controleren of de sonde goed zitNeem contact op met de dealer bij wie u dit product gekocht heeft als uw apparaat ondanks deze maatregelen nog steeds nietwerkt. 10. VerwijderenDit product is vervaardigd van hoogwaardige materialen en onderdelen, die kunnen worden gerecycled en hergebruikt. Batterijen en accu's mogen niet met het huisvuil worden weggegooid.
4544Digitale vleesthermometerDit apparaat is gemarkeerd in overeenstemming met de EU-richtlijn (WEEE) over het verwijderen van elek-trisch en elektronisch afval. Dit product mag niet met het huisvuil worden weggegooid. De gebruiker is verplicht om de apparatuur af tegeven bij een als zodanig erkende plek van afgifte voor het verwijderen van elektrische en elektronische appa-ratuur om een milieuvriendelijk verwijderen te garanderen. 11. Technische gegevensMeetbereik -30 °C …300 °CResolutie 1°CHHH/LLL Temperatuur buiten het meetbereik Spanningsvoorziening Batterijen 2 x 1,5 V AAA (niet inclusief)Afmetingen behuizing 76 x 25 x 76 mmGewicht 66,6 g (alleen het apparaat)Deze gebruiksaanwijzing of gedeelten eruit mogen alleen met toestemming van TFA Dostmann worden gepubliceerd.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met TFA 14.1509 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Thermometer TFA
Handleiding Thermometer
Nieuwste handleidingen voor Thermometer