SVS Ultra Center Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor SVS Ultra Center (17 pagina's) in de categorie Speaker. Deze handleiding was nuttig voor 20 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
17
Downloads
827
Product specificaties
| Merk: | SVS |
| Categorie: | Speaker |
| Model: | Ultra Center |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 14061.4 g |
| Breedte: | 558.8 mm |
| Diepte: | 276.8 mm |
| Hoogte: | 208.2 mm |
| Gewicht verpakking: | 15875.7 g |
| Breedte verpakking: | 685.8 mm |
| Diepte verpakking: | 381 mm |
| Hoogte verpakking: | 355.6 mm |
| Gemiddeld vermogen: | 225 W |
| Aanbevolen gebruik: | Luidsprekerset |
| Impedantie: | 8 Ohm |
| Audio-uitgangskanalen: | - kanalen |
| Speaker plaatsing: | Tafelblad/Boekenplank |
| Woofer: | Ja |
| Frequentiebereik: | 45 - 32000 Hz |
| Gevoeligheid: | 87 dB |
| Type finish: | Glans |
| Luidspreker soort: | 3-weg |
| Diameter woofer: | 6.5 " |
| Aantal woofer drivers: | 1 |
| Diameter hogetonenluidspreker: | 1 " |
| Aantal tweeter drivers: | 1 |
| Aantal mid-range drivers: | 1 |
| Diameter mid-range driver: | 4 " |
| Tweeter: | Ja |
| Crossover frequentie: | 2200 Hz |
Handleiding Speaker SVS
6 Oktober 2025
30 Januari 2025
12 April 2024
12 April 2024
12 April 2024
Handleiding Speaker
Nieuwste handleidingen voor Speaker
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026