Stoves Sterling Mini Range 600Ei Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Stoves Sterling Mini Range 600Ei (44 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 39 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
44
Downloads
1.427
Product specificaties
| Merk: | Stoves |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | Sterling Mini Range 600Ei |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 51000 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 930 mm |
| Grill: | Ja |
| Geluidsniveau: | - dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 1500 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1200 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | - l |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 2 |
| Aantal elektronische kook zones: | 4 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Energieverbruik (conventioneel): | - kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | - kWu |
| Koken: | Ja |
| Totaal vermogen van de oven: | - W |
| Boost functie: | Ja |
| Brutocapaciteit oven: | - l |
| Aantal schappen: | 2 schappen |
| Oven vermogen: | 2000 W |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Oven 2 brutocapaciteit: | 65 l |
Handleiding Fornuis Stoves
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
22 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026