Sony SNC-WR602 Handleiding
Sony Bewakingscamera SNC-WR602
Bekijk gratis de handleiding van Sony SNC-WR602 (73 pagina’s), behorend tot de categorie Bewakingscamera. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Sony SNC-WR602 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/73

Network Camera
User’s Guide
Software Version 3.0
Before operating the unit, please read this manual thoroughly
and retain it for future reference.
SNC-WR630/WR632/WR632C/WR600/WR602/WR602C
A-EMG-100-17(1)
© 2013 Sony Corporation
Product specificaties
| Merk: | Sony |
| Categorie: | Bewakingscamera |
| Model: | SNC-WR602 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 222 mm |
| Diepte: | 222 mm |
| Hoogte: | 324.1 mm |
| Soort: | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteunde videoformaten: | H.264 |
| Vormfactor: | Verborgen |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Binnen & buiten |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Montagewijze: | Plafond/muur |
| Ondersteunde video-modi: | 720p |
| Maximum resolutie: | 1280 x 720 Pixels |
| Totaal aantal megapixels: | 1.3 MP |
| Diameter: | 222 mm |
| Type stroombron: | Power over Ethernet (PoE) |
| Minimale belichting: | 0.03 Lux |
| Field of view (FOV) hoek: | 360 ° |
| Ingebouwde HDD: | Nee |
| Nachtvisie: | Ja |
| Video bewegings-detectie: | Ja |
| Zoomcapaciteit: | Ja |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Brandpuntbereik: | 4.3 - 129 mm |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Omvang optische sensor: | 1/2.8 " |
| Type beeldsensor: | CMOS |
| Digitale zoom: | 12 x |
| Optische zoom: | 30 x |
| Interface: | RJ-45 |
| Witbalans: | ATW |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 1280 x 720 (HD 720) |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100Base-T(X) |
| Effectieve sensorresolutie: | 1.37 Pixels |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Maximaal 30 frames per seconde: | 60 fps |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 20 - 95 procent |
| IP-adresfilter: | Ja |
| Progressive scan: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| PTZ control: | Ja |
| Draaihoek: | 360 ° |
| Pan bereik: | 0 - 360 ° |
| Dag/nacht modus: | Ja |
| Draai-snelheid: | 700 °/sec |
| Pan snelheid: | 700 °/sec |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 24 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 50 °C |
| Bereik kantelhoek: | 0 - 220 ° |
| Kijkhoek lens, horizontaal: | 180 ° |
| Kijkhoek lens, verticaal: | 180 ° |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sony SNC-WR602 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Bewakingscamera Sony
30 Oktober 2025
3 Oktober 2025
3 Oktober 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Bewakingscamera
Nieuwste handleidingen voor Bewakingscamera
27 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026