Sony SNC-RS46P Handleiding
Sony Bewakingscamera SNC-RS46P
Bekijk gratis de handleiding van Sony SNC-RS46P (109 pagina’s), behorend tot de categorie Bewakingscamera. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 80 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Sony SNC-RS46P of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/109

Network Camera
User’s Guide
Software Version 1.85
Before operating the unit, please read this manual thoroughly
and retain it for future reference.
SNC-RH124/RS46N/RS46P/RS44N/RS44P
SNC-RH164/RS86N/RS86P/RS84N/RS84P
4-155-861-16 (1)
© 2009 Sony Corporation
SNCRH124/RS46N/RS46P/RS44N/RS44P/RH164/RS86N/RS86P/RS84N/RS84P
Product specificaties
| Merk: | Sony |
| Categorie: | Bewakingscamera |
| Model: | SNC-RS46P |
| Gewicht: | 2000 g |
| Stroomvoorziening: | hPoE, AC24V, DC12V |
| Ondersteunde videoformaten: | H.264 |
| Maximum resolutie: | 720 x 576 Pixels |
| Minimale belichting: | 0.4 Lux |
| Compatibele geheugenkaarten: | CF |
| Brandpuntbereik: | 3.4 - 122.4 mm |
| Formaat analoog signaal: | PAL |
| Type beeldsensor: | CCD |
| Digitale zoom: | 12 x |
| Optische zoom: | 36 x |
| Camera sluitertijd: | 1 - 1/10000 s |
| Witbalans: | Auto, Manual |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Maximaal 30 frames per seconde: | 25 fps |
| Compatibele besturingssystemen: | Windows XP/ Vista |
| Ondersteunde netwerkprotocollen: | IPv4, IPv6, TCP, UDP, ARP, ICMP, IGMP, HTTP, HTTPS, FTP (client/server), SMTP, DHCP, DNS, NTP, RTP/RTCP, RTSP, SNMP (MIB-2) |
| Signaal/ruis-verhouding: | 50 dB |
| Minimale processor: | Pentium4 3GHz, Intel Core2 Duo 2 GHz |
| Pan bereik: | 360 ° |
| Afmetingen (B x D x H): | 154 x 154 x 226 mm |
| Minimale RAM: | 1024 MB |
| Stroomverbruik (typisch): | 23 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 50 °C |
| Bereik kantelhoek: | 210 ° |
| F-nummer (relatieve aperture): | F1.6, F4.5 |
| Kijkhoek lens, horizontaal: | 1.7 ° |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sony SNC-RS46P stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Bewakingscamera Sony
30 Oktober 2025
3 Oktober 2025
3 Oktober 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Bewakingscamera
Nieuwste handleidingen voor Bewakingscamera
27 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026