Sony SNC-EMX50 Handleiding
Sony Bewakingscamera SNC-EMX50
Bekijk gratis de handleiding van Sony SNC-EMX50 (275 pagina’s), behorend tot de categorie Bewakingscamera. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 82 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Sony SNC-EMX50 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/275

Network camera
SNC-EMX30 | SNC-EMX30R | SNC-EMX32R | SNC-EMX50
SNC-EMX50R | SNC-EMX52R | SNC-HMX70 | SNC-HMX72
User manual
de
deutsch
en
english
es
español
fr
français
ja
日本語
ru
русский
Product specificaties
| Merk: | Sony |
| Categorie: | Bewakingscamera |
| Model: | SNC-EMX50 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 530 g |
| Hoogte: | 104.2 mm |
| Soort: | IP-beveiligingscamera |
| Bluetooth: | Nee |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart: | 2000 GB |
| Stemcodecs: | G.711 |
| Vormfactor: | Dome |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Binnen |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Montagewijze: | Plafond/muur |
| Maximum resolutie: | 3072 x 1728 Pixels |
| Totaal aantal megapixels: | 5 MP |
| Videocompressieformaten: | H.264, H.265, M-JPEG |
| Diameter: | 147.6 mm |
| Type stroombron: | AC, DC, PoE |
| Stroomuitvoer (volt): | 12 |
| Minimale belichting: | 0 Lux |
| Aantal cameras: | 1 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten: | SD, SDHC, SDXC |
| Ingebouwde HDD: | Nee |
| Video bewegings-detectie: | Ja |
| Zoomcapaciteit: | Ja |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Brandpuntbereik: | 3 - 10 mm |
| Vermogensverbruik (max): | 9.2 W |
| Omvang optische sensor: | 1/2.9 " |
| Type beeldsensor: | CMOS |
| Camera sluitertijd: | 1/25[30] - 1/15000 s |
| Witbalans: | Auto, Manual |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 320 x 240,640 x 480 (VGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),2304 x 1296,2688 x 1512,3072 x 1728 |
| Ruisonderdrukking: | Ja |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Temperatuur bij opslag: | -30 - 70 °C |
| Maximaal 30 frames per seconde: | 30 fps |
| Ondersteunde netwerkprotocollen: | IPv4, IPv6, UDP, TCP, HTTP, HTTPS, RTP/RTCP, IGMP V2/V3, ICMP, ICMPv6, RTSP, FTP, ARP, DHCP, APIPA, NTP (SNTP), SNMP (V1, V3, MIB‑II), 802.1x, DNS, DNSv6, SMTP, UPnP (SSDP), DiffServ (QoS), LLDP, SOAP, Dropbox, CHAP, Digest |
| Web-gebaseerd management: | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 0 - 98 procent |
| Progressive scan: | Ja |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Signaal/ruis-verhouding: | 55 dB |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| Type sterkteregeling: | Auto |
| Dag/nacht modus: | Ja |
| Aantal lenzen: | 1 |
| Maximum aperture number: | 360 |
| Minimum aperture number: | 1.3 |
| Controle camerapanning: | Nee |
| Kantelfunctie camera: | Nee |
| Methode voor streaming: | Multicast |
| Aantal sensoren: | 1 |
| Videostreaming: | Ja |
| Alarm ingang/uitgang: | Ja |
| Bitratecontrole: | Variabele bitsnelheid (VBR) |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 24 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Kijkhoek lens, horizontaal: | 92 ° |
| Draaien & spiegelen: | Ja |
| Anti-flikkering: | Ja |
| Kijkhoek lens, verticaal: | 50 ° |
| Actieve ombevoegde demontage alarm: | Ja |
| Audio detectie: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sony SNC-EMX50 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Bewakingscamera Sony
30 Oktober 2025
3 Oktober 2025
3 Oktober 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Bewakingscamera
Nieuwste handleidingen voor Bewakingscamera
27 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026