Sonnenkonig WOODY 2 Handleiding
Sonnenkonig Heater WOODY 2
Bekijk gratis de handleiding van Sonnenkonig WOODY 2 (39 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Sonnenkonig WOODY 2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/39

CERAMICO HELSINKI
KERAMIKHEIZLÜFTER
Bedienungsanleitung
Product specificaties
| Merk: | Sonnenkonig |
| Categorie: | Heater |
| Model: | WOODY 2 |
| Kleur van het product: | Brown, Grey |
| Gewicht: | 1900 g |
| Breedte: | 205 mm |
| Diepte: | 165 mm |
| Hoogte: | 305 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Certificering: | CE / GS |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220/240 V |
| Verwarmingsvermogen: | 2000 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarmingselement type: | Keramisch |
| Verwarming power (min): | 1000 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sonnenkonig WOODY 2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Sonnenkonig
6 Maart 2026
4 Maart 2026
20 December 2025
19 December 2025
18 Oktober 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026