Smeg PRTX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg PRTX (16 pagina's) in de categorie Bakplat. Deze handleiding was nuttig voor 49 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.102
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Bakplat |
| Model: | PRTX |
| Kleur van het product: | Bruin |
| Gewicht: | 1300 g |
| Gewicht verpakking: | 2800 g |
| Breedte verpakking: | 420 mm |
| Diepte verpakking: | 380 mm |
| Hoogte verpakking: | 90 mm |
| Diameter: | 350 mm |
| Land van herkomst: | Italië |
| Correct gebruik: | Oven |
| Vorm: | Rond |
| Soort apparaat: | Koker/Oven |
| Geschikt voor bakken: | Pizza |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Handleiding Bakplat Smeg
5 April 2023
27 Maart 2023
18 Februari 2023
Handleiding Bakplat
Nieuwste handleidingen voor Bakplat
25 December 2025
17 November 2025
12 Mei 2025
4 Maart 2025
14 December 2024