Smeg CJF01 Handleiding
Smeg Sapcentrifuge CJF01
Bekijk gratis de handleiding van Smeg CJF01 (15 pagina’s), behorend tot de categorie Sapcentrifuge. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg CJF01 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/15

IT
MANUALE D’USO
SPREMIAGRUMI
INSTRUCTION MANUAL
CITRUS JUICER
MANUEL D’UTILISATION
PRESSE-AGRUMES
GEBRAUCHSANWEISUNG
ZITRUSPRESSE
GEBRUIKSAANWIJZING
CITRUSPERS
MANUAL DE USO
EXPRIMIDOR DE CÍTRICOS
MANUAL DE UTILIZAÇÃO
ESPREMEDOR DE CITRINOS
BRUKSANVISNING
CITRUSPRESS
BRUGERVEJLEDNING
CITRUSPRESSER
INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA
WYCISKARKA DO CYTRUSÓW
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
СОКОВЫЖИМАЛКА ДЛЯ ЦИТРУСОВЫХ
ENEN
FRFR
DEDE
NLNL
ESES
PTPT
SVSV
RU
ELDA
PL
Downloaded from www.vandenborre.be
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Sapcentrifuge |
| Model: | CJF01 |
| Kleur van het product: | Meerkleurig |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 2560 g |
| Breedte: | 166 mm |
| Diepte: | 166 mm |
| Hoogte: | 281 mm |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal snelheden: | 1 |
| Vermogen: | 70 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Snelheidsregelaar type: | Trede |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Sapcentrifuge |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg CJF01 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Sapcentrifuge Smeg
30 Augustus 2023
18 Juli 2023
27 Juni 2023
28 Februari 2023
17 Januari 2023
6 November 2022
Handleiding Sapcentrifuge
Nieuwste handleidingen voor Sapcentrifuge
30 Mei 2026
27 Mei 2026
4 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
1 Mei 2026
1 Mei 2026
20 April 2026
20 April 2026