Smeg SJF01PBEU Handleiding
Smeg Sapcentrifuge SJF01PBEU
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SJF01PBEU (19 pagina’s), behorend tot de categorie Sapcentrifuge. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg SJF01PBEU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/19

IT
MANUALE D’USO
ESTRATTORE DI SUCCO
INSTRUCTION MANUAL
SLOW JUICER
MANUEL D’UTILISATION
EXTRACTEUR DE JUS
GEBRAUCHSANWEISUNG
ENTSAFTER
GEBRUIKSAANWIJZING
SLOWJUICER
MANUAL DE USO
EXTRACTOR DE JUGO
MANUAL DE UTILIZAÇÃO
ESPREMEDOR DE SUMO
BRUKSANVISNING
JUICEPRESS
BRUGERVEJLEDNING
SAFTPRESSER
INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA
WYCISKARKA DO SOKÓW
РУКОВОДСТВОПОЭКСПЛУАТАЦИИ
СОКОВЫЖИМАЛКА
ENEN
FRFR
DEDE
NLNL
ESES
PTPT
SVSV
RU
ELDA
PL
Downloaded from www.vandenborre.be
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Sapcentrifuge |
| Model: | SJF01PBEU |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | 7400 g |
| Breedte: | 171 mm |
| Diepte: | 270 mm |
| Hoogte: | 413 mm |
| Gewicht verpakking: | 10240 g |
| Breedte verpakking: | 410 mm |
| Diepte verpakking: | 310 mm |
| Hoogte verpakking: | 372 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal snelheden: | 1 |
| Vermogen: | 150 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Snoeropslag: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Reverse: | Ja |
| Vruchtvleescontainer: | Ja |
| Sapcontainer: | Ja |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Receptenboek: | Ja |
| Rotatiesnelheid: | 43 RPM |
| Kan: | Ja |
| Blender: | 0.5 l |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Slowjuicer |
| Voedselstamper: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SJF01PBEU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Sapcentrifuge Smeg
30 Augustus 2023
18 Juli 2023
27 Juni 2023
28 Februari 2023
17 Januari 2023
6 November 2022
Handleiding Sapcentrifuge
Nieuwste handleidingen voor Sapcentrifuge
30 Mei 2026
27 Mei 2026
4 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
1 Mei 2026
1 Mei 2026
20 April 2026
20 April 2026