SE Electronics V Kick Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor SE Electronics V Kick (16 pagina's) in de categorie Microfoon. Deze handleiding was nuttig voor 14 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.376
Product specificaties
| Merk: | SE Electronics |
| Categorie: | Microfoon |
| Model: | V Kick |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Diepte: | 135 mm |
| Soort: | Microfoon voor instrumenten |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Diameter: | 60 mm |
| Aansluiting: | XLR-3 |
| Frequentie microfoon: | 20 - 19000 Hz |
| Microphone input impedance: | 300 Ohm |
| Gewicht microfoon: | 468 g |
| Gevoeligheid (1 kHz): | 0.2 mV/Pa |
| Minimale afsluitweerstand: | 300 Ohm |
Handleiding Microfoon SE Electronics
9 December 2025
11 Augustus 2025
10 Juni 2025
14 Augustus 2024
14 Augustus 2024
Handleiding Microfoon
Nieuwste handleidingen voor Microfoon
23 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026