Rowenta Steamforce DW9214 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Steamforce DW9214 (25 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 23 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.8 MB
Aantal pagina's
25
Downloads
1.671
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Steamforce DW9214 |
| Kleur van het product: | Black, Blue |
| Snoerlengte: | - m |
| Soort: | Stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.35 l |
| Continu stoom uitvoering: | 45 g/min |
| Steam boost performance: | 200 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2750 W |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026