Rowenta Pro Master DW8114 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Pro Master DW8114 (2 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 71 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.2 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
257
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Pro Master DW8114 |
| Kleur van het product: | Grey, White |
| Snoerlengte: | - m |
| Soort: | Stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.375 l |
| Continu stoom uitvoering: | 40 g/min |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 400-strijkzool |
| Steam boost performance: | 200 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2700 W |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026