Rowenta Pro Master DW8110 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Pro Master DW8110 (66 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 6 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
8.3 MB
Aantal pagina's
66
Downloads
752
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Pro Master DW8110 |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | 1500 g |
| Breedte: | 125 mm |
| Diepte: | 295 mm |
| Hoogte: | 185 mm |
| Snoerlengte: | 2.5 m |
| Gewicht verpakking: | 2037 g |
| Breedte verpakking: | 145 mm |
| Diepte verpakking: | 320 mm |
| Hoogte verpakking: | 180 mm |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.37 l |
| Automatisch uitschakelen: | Nee |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Soft grip: | Ja |
| Snelle hitte: | Ja |
| ECO mode: | Nee |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Waterreservoir: | Ingebouwd |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 40 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 400 Laser-zoolplaat |
| Steam boost performance: | 200 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Ergonomische handvat: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2600 W |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 4 |
| Continue stoomverspreiding: | Punt |
| Temperatuur klaar-indicator: | Ja |
| Vulopening grootte: | Medium |
| Stabiele steun voor onderkant van strijkijzer: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026