Rowenta Power Steam VR8215 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Power Steam VR8215 (2 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 45 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.1 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
1.423
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Power Steam VR8215 |
| Kleur van het product: | Green, White |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Capaciteit watertank: | 1.5 l |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 120 g/min |
| Opwarmtijd: | 2 min |
| Steam boost performance: | 300 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Maximale stoomdruk: | 5.8 bar |
| Vermogen van strijkijzer: | 2200 W |
| Energiebesparing percentage: | -25 procent |
| Strijkplank inbegrepen: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026