Rowenta FS3010 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta FS3010 (80 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 8 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
9.5 MB
Aantal pagina's
80
Downloads
294
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | FS3010 |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Gewicht: | 1410 g |
| Snoerlengte: | 2 m |
| Gewicht verpakking: | 1733 g |
| Breedte verpakking: | 136 mm |
| Diepte verpakking: | 270 mm |
| Hoogte verpakking: | 162 mm |
| Soort: | Droogstrijken |
| Automatisch uitschakelen: | Nee |
| Zelfreinigend: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Nee |
| Anti-druppelfunctie: | Nee |
| Sproeifunctie: | Nee |
| Continu stoom uitvoering: | - g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Nee |
| Variabele stoom: | Nee |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Aluminium zoolplaat |
| Steam boost performance: | - g/min |
| Continue stoom: | Nee |
| Stoomstoot functie: | Nee |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Niet draaiende kabel: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Nee |
| Precisiepunt: | Nee |
| Vermogen van strijkijzer: | 1200 W |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 3 |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026