Rowenta Focus DW5127 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Focus DW5127 (2 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 22 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.2 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
850
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Focus DW5127 |
| Kleur van het product: | Black, Blue |
| Gewicht: | 1846 g |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 300 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
| Snoerlengte: | 1.9 m |
| Gewicht verpakking: | 1924 g |
| Breedte verpakking: | 145 mm |
| Diepte verpakking: | 320 mm |
| Hoogte verpakking: | 180 mm |
| Soort: | Stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.3 l |
| Automatisch uitschakelen: | Nee |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Automatische snoeropwinder: | Nee |
| Snelle hitte: | Ja |
| Energiezuinige modus: | Ja |
| ECO mode: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Waterreservoir: | Ingebouwd |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 40 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 400 Laser-zoolplaat |
| Steam boost performance: | 190 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Ergonomische handvat: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2600 W |
| Energiebesparing percentage: | 20 procent |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 5 |
| Continue stoomverspreiding: | Heart, Side, Tip |
| Vulopening grootte: | Medium |
| Stabiele steun voor onderkant van strijkijzer: | Ja |
| Groen (ecologisch ) compliant: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026