Rowenta Expertis Anti-Calc DW7025 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Expertis Anti-Calc DW7025 (2 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 9 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.5 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
1.612
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Expertis Anti-Calc DW7025 |
| Kleur van het product: | Black, Grey |
| Gewicht: | 1846 g |
| Breedte: | 148.7 mm |
| Diepte: | 292.5 mm |
| Hoogte: | 157.5 mm |
| Snoerlengte: | 1.9 m |
| Gewicht verpakking: | 1924 g |
| Breedte verpakking: | 145 mm |
| Diepte verpakking: | 320 mm |
| Hoogte verpakking: | 180 mm |
| Soort: | Stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.3 l |
| Automatisch uitschakelen: | Nee |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Automatische snoeropwinder: | Nee |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Energiezuinige modus: | Ja |
| ECO mode: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 45 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 400 HD Laser-zoolplaat |
| Steam boost performance: | 180 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Niet draaiende kabel: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Ergonomische handvat: | Ja |
| Kalkindicator: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2700 W |
| Anti-kalkcassette: | Ja |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 5 |
| Continue stoomverspreiding: | Punt |
| Vulopening grootte: | Extra groot |
| Uitneembare anti-kalkcassette: | Ja |
| Stabiele steun voor onderkant van strijkijzer: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026