Rowenta Everlast DW7180 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Everlast DW7180 (26 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 38 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
26
Downloads
993
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Everlast DW7180 |
| Kleur van het product: | Black, Blue |
| Snoerlengte: | 2.1 m |
| Soort: | Stoomstrijkijzer |
| Vermogen: | 1750 W |
| Capaciteit watertank: | 0.35 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 35 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 160 g/min |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Continue stoomverspreiding: | Heart, Side, Tip |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026