Rane SIXTY-ONE Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rane SIXTY-ONE (28 pagina's) in de categorie Mengpaneel. Deze handleiding was nuttig voor 87 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
768
Product specificaties
| Merk: | Rane |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | SIXTY-ONE |
| Gewicht: | 3700 g |
| Breedte: | 254 mm |
| Diepte: | 102 mm |
| Hoogte: | 338 mm |
| Gewicht verpakking: | 5500 g |
| Breedte verpakking: | 381 mm |
| Diepte verpakking: | 490 mm |
| Hoogte verpakking: | 197 mm |
| Snelstartgids: | Ja |
| Backlight: | Ja |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Sample rate: | 48 kHz |
| Aantal kanalen: | - kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.01 procent |
| Stroomverbruik (typisch): | 15 W |
| Line inputs (RCA): | 4 |
| Digitaal geluid verwerken: | 32 Bit |
| DJ mixer: | Ja |
Handleiding Mengpaneel Rane
18 Juni 2025
18 Juni 2025
18 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026