Rane SIXTY-EIGHT Handleiding
Rane Mengpaneel SIXTY-EIGHT
Bekijk gratis de handleiding van Rane SIXTY-EIGHT (36 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 118 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Rane SIXTY-EIGHT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

OWNER’S MANUAL
SIXTY-EIGHT
RANE
SIXTY-EIGHT
MIXER
MANUAL
Product specificaties
| Merk: | Rane |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | SIXTY-EIGHT |
| Gewicht: | 5200 g |
| Breedte: | 305 mm |
| Diepte: | 102 mm |
| Hoogte: | 364 mm |
| Gewicht verpakking: | 7260 g |
| Breedte verpakking: | 197 mm |
| Diepte verpakking: | 490 mm |
| Hoogte verpakking: | 381 mm |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Crosstalk (1kHz): | -70 dB |
| Aantal kanalen: | 22 kanalen |
| Phono ingang (RCA): | 4 |
| Line inputs (RCA): | 4 |
| Digitaal geluid verwerken: | - Bit |
| DJ mixer: | Ja |
| Aantal EQ bands per kanaal: | 3 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rane SIXTY-EIGHT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Rane
18 Juni 2025
18 Juni 2025
18 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026